| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 08:46

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piesek w Anglii
Post: 16 lut 2006, o 09:01 
Witam

Czy ktos moglby mi powiedziec, jakie sa koszty utrzymania psa w Anglii? Mam na mysli podatki itp I czy to prawda ( o zgrozo) ze bardzo ciezko jest wynajac mieszkanko jak sie ma zwierzaka?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, o 11:09 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Jezeli chodzi o podatek to nie ma takowego w UK -przynajmniej ja nic o tym nie wiem :wink:
Koszty utrzymania mozesz sobie zobaczyc na dole tego artykulu.
http://www.gbritain.net/articles.php?id=48

Trudno jest wynajac mieszkanie ,jezeli posiada sie zwierzaka.Na pokoj raczej nikt cie nie bedzie chcial wziasc.Agencje tez nie wszystkie toleruja zwierzaki (boja sie ewentualnych zniszczen) Na pocieszenie powiem ci ,ze niektore agencje boja sie wynajmowac chaty nawet rodzinie z malymi dziecmi .Naszczescie nie wszystkie. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, o 11:21 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
tak elisss
spotkalam sie przegladajac oferty domkow, mieszkan ze czesto jest zaznaczone ze nie zycza sobie dzieci :shock: na wynajem
pieski i palacze jeszcze jestem zrozumiec ale dzieci :? wiem, ze to male szkodniki, ale co najwyzej ci sciane porysuja a w koncu wplacasz tza "kaucje" na wyrost wiec chyba na puszke farby siegnie :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, o 11:25 
No wlasnie:/ na poczatku przestraszyla mnie cala ta procedura jesli chodzi o przewiezienie psa przez granice. Teraz okazuje sie ze ten problem to nie taki znowu problem. Trzeba zaplacic, zrobic wszystko w odpowiedniej kolejnosci i mozna pieska zabrac. Utrzymanie psa to wiadomo, pies jesc musi, czy tu czy tam - karme trzeba kupic. Ale z tym wynajmowaniem mieszkania to mnie troche ludzie wystraszyli... ze ponoc w Anglii nie ma psow i kotow eh:/ No a przeciez ostatecznie, tak jak wyzej wspomniano, kaucje sie wplaca...

pzdr.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, o 11:27 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Gdybys to ty miala wynajac swoja chate to inaczej bys mowila :lol: Jako wlasciciel chaty nie chcialabys chyba przeprowadzac remontu co rok aby ktos inny chcial wynajac dom.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, o 11:39 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
Eliss masz racje
ale np osoba samotna lub para...studenci itd
moga beardziej zdewastowac meiszkanie np imprezkami
niz rodzina z dzieckiem czy psem
rodzina raczej chce dlzuej wynajmowac chate i miec spokojne i czyste otoczenie, dla dziecka

ja nie mowie ze tak zawsze..ale to zalezy i tak od osobowosci ktorej wynajmiesz mieszkanie
mysle, ze szybciej ja bym wynajela rodzince z dzieckiem i pieskiem, jak pojednyczym studentom skladajacym sie na mieszkanie , czynsz razem :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, o 11:54 
wydaje mi sie ze kazdy interes niesie za soba ryzyko. I jesli ktos decyduje sie na zarabianie wynajmujac swoje mieszkanie, musi sie liczyc z ewentualnymi konsekwencjami. Poza tym po cos jednak wplaca sie ta kaucje. I nie ma zasady, zniszczyc mieszkanie moze babcia z kotkiem jak i studenci czy rodzina z dziecmi... No coz, szkoda ze jest w tej kwestii az tak ciezko, ale co tam, bedziemy szukac:)


pzdr.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |