| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 11:57

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 mar 2006, o 09:32 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 11 mar 2006, o 07:27
Posty: 13
Zgłoś w WKU że wyjeżdżasz za granice i nie powinno być problemu. W końcu na siłe nikt Cie nie zatrzyma.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 26 mar 2006, o 14:03 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 14 mar 2006, o 20:08
Posty: 52
Lokalizacja: UK - ........ - Berkshire
najprostszy sposob jaki sie nasuwa to wymeldowac sie ze stalego adresu i nie miec zadnego, bo wiadomo ze przynaleznosc do wku zalezy od miejsca zameldowania. Poza tym nigdzie nie jest napisane, ze poborowy ma zakaz wyjazdu poza granice kraju. Jezeli nie dostales jeszcze biletu, to smialo mozesz wyjechac, a jezeli sie zdecydujesz wrocic, wtedy bedziesz mial "szanse" stac sie zolnierzem, ale to nie jest powiedziane, ze np za jakis czas zmienia sie zasady wcielania do wojska i zostanie tylko armia zawodowa i problem sie rozwiaze sam.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 mar 2006, o 17:52 
Dzieki za odpowiedzi.

Doszedlem do wniosku, ze pojde przemecze sie te 9 miesiecy, zeby miec spokojna glowe i w razie czego bezstresowy powrot do Polski.

Pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 mar 2006, o 18:58 
Zaawansowany użytkownik
Zaawansowany użytkownik

Rejestracja: 14 mar 2006, o 20:08
Posty: 52
Lokalizacja: UK - ........ - Berkshire
chlopie nie rezygnuj tak latwo, dzisiaj samemu do woja sie nie idzie - szkoda twojego czasu. nauczysz sie palic (jezeli jeszcze nie palisz), postrzelasz sobie raptem kilka razy, skrzywi ci sie lekko psychika - pelno jest pajacow, ktorzy beda udowadniac tobie, ze maja nad toba wladze, jak tez tych, ktorych wciela. Lepiej zrobisz jak wyjedziesz, prawo ci tego nie zabrania, kiedy s problem z wyjazdem, ale to byly inne czasy. jak jestes po studiach, to moze zachaczysz sie na przepis o przedawnieniu - jezeli sami nie wezma cie przez okres 12m-cy przesuna cie do rezerwy.
pamietaj to jest 9m-cy twojego zycia, spojrz na to tak - ile moglbys zrobic przez ten czas, dzisiaj szybko wszystko sie toczy i duzo zmienia.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 30 mar 2006, o 22:20 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 27 mar 2006, o 15:05
Posty: 4
Vblack w Polsce obowiazkowa sluzba jest do 25 albo 26 roku zycia i koniec. Pozniej juz do wojska ewentualnie mozesz sie zglosic sam. Jezeli chodzi o bilety to niewielki % ludzi obecnie trafia do woja z przymusu poniewaz jest mnostwo ludzi ktorzy kreuja sie na zawodowych zoldakow :D a na tym zbijaja porzadne pieniadze jak na polskie warunki :lol: . Tak wiec smialo wal za granice i sie nie przejmoj, ja jakbys sie zdecydowal wrocic przed 25/26 rokiem zycia to zapisz sie na jakies najtansze zaoczne studia i masz problem z glowy 8) 8) 8)

Pozdroofka :D


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 kwie 2006, o 21:03 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 28 mar 2006, o 14:51
Posty: 27
Lokalizacja: jeszcze Warszawa
Jeszcsze do niedawna brali do woja do 28 roku życia. Przynajmniej jak ja byłem. No może nie tak niedawno, bo wyszedłem w 96. Wyszedłem - brzmi jak bym siedział :lol: U mnie w jednostce był gość 27 lat i puścili go po przysiędze (5 tyg.).
Z tym wojskiem to jest tak, że najwięcej na ten temat mają do powiedzenia ci co niebyli :lol: Fakt jest taki , że zależy gdzie się trafi ja nie narzekam.
W każdym razie nie masz co liczyć , że armia o tobie zapomni, choć zdarzają się takie przypadki.
pzdr


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 kwie 2006, o 22:19 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2005, o 01:41
Posty: 382
Lokalizacja: Sutton, Surrey
Zrob jak ja, przemelduj sie 3 razy i zgubia twoje papiery, na studiach bylem na komisji, potem przemeldowalem sie 2 razy i nigdy wiecej nie slyszalem o WKU ;).

Znam jeszcze 2 osoby ktore zrobily to samo i skutek byl dokladnie taki sam.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |