| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, o 14:01

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 19 mar 2008, o 19:56 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 kwie 2007, o 12:43
Posty: 15
Auzzie,
Mozesz mi podac jakiegos linka odnosnie wydluzenia tego urlopu? :)
Dzieki:)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 19 mar 2008, o 20:05 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
wyobraznia przeciez zmiany nastapily rok temu !!
http://www.direct.gov.uk/en/Employment/ ... G_10029290


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 19 mar 2008, o 20:46 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 kwie 2007, o 12:43
Posty: 15
Dzieki za linka, krzyczec nie musisz:)
No.. chyba ze jednak musisz:)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 20 mar 2008, o 00:25 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
Nie mam linkow. Mam dwie kolezanki, ktore urodzily miesiac temu i jedna, ktora urodzi za 3. Wierz mi - jestem na biezaco. Sama sie wkurzalam niedawno, ze gdybym poczekala pare miesiecy tez bym sie na dluzszy zalapala ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 20 mar 2008, o 08:35 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
To nie krzyk , to akcent :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 20 mar 2008, o 10:48 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 gru 2007, o 11:34
Posty: 7
Lokalizacja: bristol
Cześć dziewczyny, dzięki za odpowiedzi.
Już zdążyłam się zorientować w tym wszystkim, też. Prawdą jest że macierzyński jest wydłużony.Wmoim przypadku przez pierwsze 6 tyg będemieć płacone 90 % średnich zarobków,natomist przez 33 tyg ok 112 funtów, reszta urlopu bezpłatna.
W tej chwili mam troszkę inny kłopot,możemi cośdoradzicie,wiem, że ten temat odbiega od tematu forum, ale może któraś z was może mi pomóc. A więc , teraz jestem w 27 tyg ciąży,kilka dni temu byłam w polsce i robiłam usg, podczas badania lekarz stwierdził u mnie łożysko przodujące usadowione na tylnej ścianie II st. doj. 21mm brzeg od ujęcia wewnętrznego, ponieważ wie , że planuje poród w polsce odradzał mi powrót do uk, powiedział, że jeżeli już bardzo muszę to w tą i z powrotem. Kazał na siebie uważać, prowadzićbardzo oszczędny ryb życiai powiedział, że mogą wystąpić krwawienia. Powiedział, że w moim przypadku łożysko się już nie podniesie i że poród drogami natury wykluczony, jedynie cesarka. A w przypadku krwawień szybko do szpitala i trzeba wyciągać bobaska bo jak łożysko się będzie odklejało to traci on dopływ tlenu. Z tego wszystkiego tak się zestresowałam, że nie zapytałam czy mogę kontynuować pracę. Więc powędrowałam dzisiaj do angielskiego GP poradzićsie, no i tu oczywiście angielska służba zdrowia, że to nic strasznego, że normalnie mam funkcjonować, że jeszcze może urodze naturalnie,nico żadnych krwawieniach, no po prostu luzik, jedyne co to powiedziala mi, że położne jeszcze pewnie skieruje mnie przed wylotem do polski na skan żeby sprawdzić ułożeniełożyska. Na pytanie kiedy w takiej sytuacji mogę najpózniej lecieć samolotem powiedziała, żebym się skontaktowała z liniami lotniczymi , którymi chce lecieć i zapytała do którego tygodnia tolerują ciężarne kobiety na pokładzie. :? :cry: :?: Ale to przecież gp albo położna decydują czy w moim stanie można latać, czy nie, przecież to oni wydają pozwolenie a nie jakieś linie lotnicze :!: :!: :? Powiem tyle zl ekka jestem zagubiona. No bo w tej chwili już mało interesuje mnie kto ma racje czy polski ginekolog-położnik czy angielski GP, najważniejsze jest dla mnie zdrowie mojego dziecka. Zależy mi na tym, że jak nie daj boże mogło by dojść do krwawienia, odklejania się łożyska, żebym była w miejscu gdzie jest dostęp do lekarza, gdzie mogą zrobić cesarkei uratować dziecko a nie np w środku samolotu gdzie mało kto wie co to jest w ogóle łożysko przodujące a co mówić już o komplikacjach z tym związanych. Więc pomóżcie dziewczyny i doradzcie, czy któraś z was była w podobnej sytuacji? Co robiłyście wtedy?
Pozdrawiam i sorki za tak długie wtrącenie nie związane z tematem forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 20 mar 2008, o 14:42 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
Ja tez mialam przodujace lozysko i nikt z tego powodu nie wszczynal paniki. Do czasu porodu przesunelo sie tam gdzie nalezy. Porod odbyl sie drogami natury. Ani zadnych krwawien, ani ostrzezen przed lataniem... w ciazy ten stres Ci nie potrzebny.
Co do linii lotniczych to wiem ze wiekszosc przyjmnuje kobiety do 8 miesiaca. Pozniej zycza sobie zaswiadczenie od lekarza, ze porod nie wystapi w ciagu najbliszych 24 godzin.
Opieka nad ciezarna tutaj wyglada znacznie inaczej niz w Polsce - jak sama z reszta juz sie zdarzylas przekonac i przyznam, ze mi bardziej odpowiada tutejsza, niz panikarska - krajowa.
Moim zdaniem powinnas sie uspokoic, nie myslec o krwawieniach i komplikacjach. Jak cos sie stanie (odpukac), dzwonisz do szpitala. Narazie staraj sie zrelaksowac. Zaplanuj kiedy chcesz jechac do Polski.
Zyczenia powodzenia i uszy do gory.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |