| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, o 17:40

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 paź 2008, o 18:22 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 paź 2008, o 22:21
Posty: 2
pluskwy w Londynie z tego co sie ostatnio dowiedzialam to wrecz codziennosc mieszkancow tego miasta. Niestety nas spotkal ten sam problem, jakie bylo moje zdziwienie i przerazenie zarazem ze mamy w domu jakies robaki. Mieszkamy w Londynie od 2 lat urodzila sie tutaj nasza corka. Od jakiegos czasu cos zaczelo nas gryzsc. Na poczatku bable mial tylko maz potem ja, zalozylam specjalna siatke na okno zeby komary w nocy nie wlatywaly. Ale to nie pomoglo. Potem ja juz mialam ugryzienia na stopach. Miarka sie przebrala jak to cos ugryzlo mnie blisko oka. Mialam tak spuchniete oko. Na cale szczescie nie pogryzly naszej coreczki. Zaczelam szukac w necie co to moze byc, dzwonilam do mamy do Polski. Wyszlo na to ze to PLUSKWY.
Dostalam namiary od kolezanki do polskiego pest servis. Przyjechali zrobili nam oprysk na cale mieszkanie. Lozka, sciany wszystko. Jak byla ulga noc bez ukaszen nic nas nie pogryzlo. Zaskutkowalo podaje kom tel do tego serwisu 07912885253 nie wzieli drogo 85 funtow a ja sie cieszylam ze ktos przyjechal i mi to zrobil. Polecam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 27 paź 2008, o 18:25 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 26 paź 2008, o 22:21
Posty: 2
do Auzzie:) jak widze ta fotke ktora dolaczylas do tematu to mnie az ciarki przeszly jak pomysle ze to cos mnie gryzlo. straszne rzeczy


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 paź 2009, o 20:25 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 paź 2009, o 20:16
Posty: 1
my tez mielismy pluskwy w Londynie. jesli ktos szuka dezynsekcji - polski serwis to polecam: www.hunter-pestcontrol.co.uk tel 07912885253


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 lut 2010, o 20:24 
Miałam w domu pluskwy i zanim je zidentyfikowałam byłam cała pogryziona (swędzi gorzej niż po komarze i nie chce się goić). To brązowo-czerwone żuczki o dł. ok 0.5 cm. Nie wyglądają tak okropnie jak na zdjęciu. Żeby się przekonać, najlepiej zgnieść takiego żuka - jak śmierdzi i wyleje się z niego krew to na 100% pluskwa!!! Zostawiają też na ścianie i na półkach małe ciemno-brązowe kropki (tą są ich odchody!). Warto sprawdzić, czy nie ma takich śladów przy różnych szczelinach (kontakty, framugi, szafki, pułki). Lubią mieszkać pod materacami i za drewnianymi szafkami, w obrazach. (u mnie zagnieździły się za szafką nad łóżkiem). Jeśli to one, trzeba je wybić preparatami do dezynfekcji (np owadostop), wyprać pościel, koce, wyprasować materace (gorąca para zabija jajka). Atakują w nocy a ich ugryzienia się nie czuję - jak wysysają krew wpuszczają znieczulenie. Mogą pojawić się w każdym domu (np przejść od sąsiadów). Nikomu nie życzę, są straszne!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2010, o 21:25 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 17 maja 2010, o 21:07
Posty: 1
A może to kakalaki, czyli karaluchy. Najlepiej poprosić o pomoc specjalistów albo kupić coś na to, zazwyczaj nie można przebywać w domu jak sie stosuje takie środki.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 cze 2010, o 14:15 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 30 sty 2007, o 18:51
Posty: 333
pluskwy w angli sa troszeczke inne niz w polsce,sa bardziej podluzne,zwalczanie,jak najbardziej firma,ale jak sie okazuje jedna wizyta nie wystarcza,zalecane sa przynajmniej trzy,a co do parowania,tez polecam,bardzo dokladnie wszystkie krawedzie,szczeliny,przy kontaktach,zwlaszcza tych ktore posiadaja diody(one lgna do ciepla)lampy,pranie wszystko minimum 60 stopni,walczylem ztym ustrojstwem dwa miesiace i od roku, odpukac ,spokoj,a jak juz zamowicie firme to niech spryskaja koldry,materace i ubrania ktorych nie uzywacie

pozdrawiam matrix 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lut 2012, o 16:49 
Ja polecalabym na wszelkie robactwo, takie jak: pluskwy, pchly, mole i roztocza - dezynsekcje. Wiecej znajdziecie na stronie robaki.co.uk
Pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |