|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 2 ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
extravaganza
|
: 17 maja 2009, o 11:39 |
|
| Nowy użytkownik |
 |
Rejestracja: 17 maja 2009, o 11:21 Posty: 1
|
|
mam takie pytanie: czy ktoś z was zakładał kiedyś stowarzyszenie w UK? jak to wygląda? co trzeba zrobić żeby owe stowarzyszenie założyć? jak trzeba działać? czy to jest na takich samych zasadach jak w Polsce? czy też trzeba pisać projekty aby dostać dotację na dane przedsięwzięcie? esz ta chęć działania ;D
|
|
| Na górę |
|
 |
|
Asystent reklamowy |
Tytuł: Linki sponsorowane:
Napisane: dziś |
Asystent forum

Dołączył(a):
12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska |
|
|
Góra |
 |
|
|
|
skman
|
: 14 lis 2016, o 14:41 |
|
|
|
|
http://portal.ngo.pl/files/kuj-pom.ngo.pl/public/SES/biblioteka/autorskiesienicka.pdf
|
|
| Na górę |
|
 |
|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 2 ] |
|