| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 14:07

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lis 2009, o 21:14 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Nie sadze - musiszlby miec zezwolenie na posiadania psa.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 24 lis 2009, o 22:01 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 22 lis 2009, o 17:46
Posty: 9
Dzieki Eliss.Jednym slowem musze liczyc na dobry humor celnikow.Do wyjazdu jeszcze kilka miesiecy. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lis 2009, o 23:15 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 kwie 2005, o 09:47
Posty: 185
Lokalizacja: Zielona Wyspa
coni136 pisze:
Dzieki Eliss.Jednym slowem musze liczyc na dobry humor celnikow.Do wyjazdu jeszcze kilka miesiecy. :)



Na ten humor to akurat bym nie liczył, sprawdzą dokładnie. Jak przewoziłem swojego psa, musiałem czekać aż 3 godziny z nim aby zaliczyli mu szczepienia bo tak akurat wychodziło z obliczeń.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lis 2009, o 23:54 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 22 lis 2009, o 17:46
Posty: 9
A czy ktos przewozil amstaffa bez metryki i rodowodu?Kurcze ludzie niech mnie ktos podniesie na duchu!!!Sama juz nie wiem co myslec i robic.Bez psa nie wujade.Jak sie zdecyduje na wyjazd a nas nie wpuszcza ?Wynajme mieszkanie ,zrezygnuje z pracy a tu kicha! :shock: Moze ktos mial podobna sytuacje?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lis 2009, o 23:57 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Przeszukalam net i zdania sa podzielone...jedni pisza,ze psa im zabrano inni,ze bez problemu przejechali. Trudno jest mi okreslic, ktore wypowiedzi byly koloryzowane, a ktore prawdziwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 lis 2009, o 00:17 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 22 lis 2009, o 17:46
Posty: 9
Ja tez kraze po necie i szukam.Zaangazowalam corke i mojego Irlandczyka.Jest to dla mnie duzy problem.Bo nie wyjezdzam na wakacje tylko na stale.Musze pozamykac sprawy w Polsce,zeby tam moc rozpoczac normalne zycie.A jak sie okaze,ze za 2 dni wroce z Francji?Bez psa nie ma mowy.Ona zaliczyla juz raz schronisko,to jak na jej jedno psie zycie wystarczy.W Belfascie czeka corka i wnusio.Dzieki,ze sie odzywacie. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lis 2009, o 22:16 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 paź 2007, o 15:34
Posty: 831
Lokalizacja: Londyn
DEFRA ( Department for Environment, Food and Rural Affairs) SAYS:

The law refers to four kinds of dog which
are banned:
? Pit Bull Terrier
? Japanese Tosa
? Dogo Argentino
? Fila Braziliero


"Pit Bull type dogs can be called:
? American Staffordshire Terriers
(Am Staffs)
? Irish Staffordshire Bull Terrier (ISBT)
? Irish Blue or Red Nose
Also, some kinds of American Bulldogs have
been found to be Pit Bulls."

"WHO ENFORCES THE LAW?
? The police
? The local authority"

http://www.defra.gov.uk/wildlife-pets/p ... eaflet.pdf


Szanse, ze Ci sie uda bez problemu sa 50 - 50. Ja mialam amstaffa przed przyjazdem tutaj i po zdecydowalam, ze lepiej bedzie psa zostawic z moim bylym mezczyzna niz targac przez cala Europe, po to, zeby mi go zabrali.

Niestety Amstaffy czesto klasyfikowane sa jako pitbulle, z tego wzgledu, ze rasa ta wywodzi sie od pitbuli i obecnie istnieja dwa glowne rodowody tych psow: amerykanskie i angielskie. Przy czym amerykanskie uwazne sa za te niebezpieczne, natomiast brytyjskie za te lagodniejsze. Skoro Twoj pies nie posiada zadnych papierow, wszystko zalezy za jakiego psa wezmie go celnik. Cytat z tego samego forum co wczesniej:

"TECHNICALLY, amstaffs are not banned and you can bring them in to the UK.

HOWEVER, LEGALLY they can claim your dog as a "pit bull" or "pit bull type" with or without showing any form of aggression, and can take your dog, no matter what your paper says.
Going by this information, I would not take an amstaff into that country. You run the risk of losing the dog and that is a risk i would not want to take."


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |