| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 19:21

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13 gru 2009, o 23:20 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2006, o 13:58
Posty: 13
Witam wszystkich, szukam polskiego prawnika , ale nie od spraw wypadkowych , odszkodowan itp.nazwijmy od spraw z agencja itp. probowalam w CAB , ale niestety nie pomogli mi , a krotko mowiac tak naparwde to mieli gdzies, odchaczyli i po sprawie ,na marginesie nie sa oni tak "cudowni",ze jak masz masz problem to idz do CAB oni ci pomoga , w moim przypadku wcale sie to nie sprawdzilo , malo tego czytalam ostatnio ,ze wielu polakow nie jest zadowolonych z ich uslug ,ze to caleCAB widzi nas jako trudnych , niecierpliwych klientow, ja ososbiscie wyczuwalam niechec?mniejsza z tym , moj ang nie jest niestety na tyle dobry by walczyc samej :x bede wdzieczna za jakiekolwiek namiary , mieszkam na SW , z gory dziekuje .pozdr


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 14 gru 2009, o 09:01 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
sprobuj w firmie Polang - albo napisz jaki masz problem moze obejdzie sie bez prawnika.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 gru 2009, o 23:07 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 kwie 2007, o 17:41
Posty: 229
Lokalizacja: Kraków-Southend on Sea
Moge Ci dac namiary (na priv) do prawnika z Southend, blisko Londynu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2009, o 23:15 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2006, o 13:58
Posty: 13
Elis dziekuje za namiar na Polang ale to firma ktora zajmuje sie finansami , rozliczeniami itp , przynajmniej tak sie reklamuja na swojej stronie , moj problem z ta cala moja agencja opisywalam juz tutaj ale chyba byl beznadziejny bo prawie nikt mi nie odpisal , problem w tym , ze jako mezatka przyjechalam tutaj, umowa byla na mojego meza , ktory powtarzal mi ,ze wszystkie rach mamy wliczone , ja nie znajaca wtedy w ogole ang , nie pzreczytalam umowy i slepo wierzylam , po poltora roku moj maz wyniosl sie do pl zostawiajac mnie tu , ja wtedy jeszcze w sumie zielona przejelam ten flat , umowa zostala spisana na mnie podobno na tych samych zasadach , wiec nowa umowa wyladowala w segretorze na polce. moja big naiwnosc, wiem.rok byl spokoj i potem sie zaczelo , pierwszy rach byl za wode na ?900 za caly okres, zaraz potem za council tax na ?2400, wiec szukalam pomocy w CAB, uwazalam ze moj juz teraz byly maz jest rownie odpowiedzialny za pierwsze poltora roku jak i ja , okazalo sie , ze za takie "grosze" nikt go w pl nie bedzie szukal , z woda jakos udalo sie odkrecic i zaplacilam tylko za okres od kiedy umowa byla tylko na mnie , ale za council tax niestety nie , place wszystko , kiedy bylam w councilu prosic o rozlozenie na raty ,az prosilo sie zadac pyt dlaczego przez 2,5 roku nie dostawalam zadnych rachunkow , zadnego ponaglenia , sami wiecie jak jest jak nie zaplaci 1m-c za council, pani sprawdzila w swoim komputerku i okazalo sie ze pzrez caly ten okres council tax za moj flat placila agencja ! nieiwem jak to nazwac ale obudzili sie po 2,5 roku , powiadomili council , ktory zwrocil im kase ,a dlugiem obciazyl mnie, po co chce prawnika ? bo chce zlozyc complain na agencje , maja tam taki burdel ,ze moglabym bym tu poemat napisac o ich wyczynach , tak to wyglada , nie uchylam sie od placenia, bo place juz 4 m-c po stowce m-nie, chodzi mi tu o sama agencje, moze nie mam racji ,ale nie daje mi to spokoju mimo ,ze wyprowadzilam sie stamtad 3m-ce temu.glupi przyklad notice , ktory mialam 2m-ce konczyl mi sie w pazdz, a oni na stary adres przysylaja mi upomn , ze nie zaplacilam za listopad! po prostu jaja ,cisnienie mi sie podnosi jak o tym mysle , dlatego chce spotkac sie z pl prawnikiem ,Lilit b Ci dziekuje ale wolalabym kogos w Londynie ,na pewno na jednym spotk by sie nie skonczylo , a ja majac dziecko i bedac tu sama ciezko by mi bylo jezdzic za Londyn, ale dziekuje za checi.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2009, o 23:28 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 kwie 2007, o 17:41
Posty: 229
Lokalizacja: Kraków-Southend on Sea
Wydaje mi sie, ze jesli mialas na umowie napisane, za co masz placic, to nic agencji nie zrobisz, no ale kto wie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2009, o 23:40 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 11 lip 2006, o 13:58
Posty: 13
tak mialam , ale mialam tez napisane,ze mam placic za m.in za gaz , ktorego na marginesie nie mialam wcale .z drugiej strony nawet gdybym poczytala umowe i pzreszla sie do councilu , on poinformowalby mnie, ze nie ma zadnego zadluzenia no tak? bo przeciez council placila agencja , a w ogole to chcialabym tez obciazyc mojego bylego , ktory nie poczuwa sie do zadnej odpowiedzialnosci , a do tego potrzebny jest prawnik.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 sty 2010, o 13:40 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
ANULA JEZELI PISZE ABYS SKONTAKTOWALA SIE Z TA FIRMA TO WIEM CO PISZE ONI ZAJMUJA SIE NIE TYLKO FINANSAMI p. RAFAL ZAJMUJE SIE ROWNIEZ PRAWEM - JEST PRAWNIKIEM zadzwon przedstaw sprawe zobaczysz czy mozna Ci pomoc.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |