| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, o 08:09

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2011, o 01:26 
Gdy nastoletek znęca się nad matka i rodzenstwem
W ciągu 6 lat syn coraz częściej podnosi reke, szturcha, poniża mnie,grozi mi że mnie zabije, traktuje jak służącą , szmatę. Tak tez się odzywa. Wreszcie po latach cierpień, upokorzeń udałam się na policję, żeby złożyć zgłoszenie o przestępstwie. Od września eskalacja czynów się nasiliła, gdyż nie wiedział on ze się na ten krok zdecyduje. Nie chodzi do szkoły, wagaruje, siedzi przy kompie do 3 - 5 w nocy wiec rano nie idzie do szkoły. . . Zmusza mnie do wycofania się do odpuszczenia, groza, boje się mam uszczerbki na zdrowiu psychice a mam jeszcze trojkę małych dzieci które to obserwują. Chcę ratować syna i siebie.Bardzo proszę o poradę gdzie mogę się udać.


LONDYN


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 25 lut 2011, o 20:36 
a co ma zrobic facet ktoremu dziewczyna z ktora ma dziecko i z ktora nie jest a ta chce mu ograniczyc kontakt z dzieckiem do 2 dni w tyg???nie bedac w zw.mal. wie ktos gdzie moge dostac jakas pomoc na ten temat,co mam robic?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 paź 2011, o 17:21 
Witaj , nie jestescie sami jest niebieska linia dla rodzicow nad ktorymi znecaja sie dzieci , nie wiem jaki tam jest numer telefonu poszukaj w internecie , moj kuzyn znecal sie nad ciocia , nawet doszlo do tego ze ja uderzyl ale teraz ciocia korzysta z niebieskiej linii ,pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 lut 2012, o 19:11 
witaj
ciezka ta twoja sytuacja naprawde.ja mam 14 letnia corke i w sumie widze wiele podobienstw,..corka obgaduje mnie i mojego partnera do calej rodziny robiac z nas potworow.O godzinie 23 odlaczamy internet gdyz przesiadywalaby do rannych godzin na fcb a potem do szkoly idzie na spiaco!!! i to jest problem wg niej..jestesmy wredni i obgadani do wszystkich ze maltretujemy jej psychike gdyz inni siedza na kompach...ostatnio pozalila sie w szkole ze kontrolujemy ja w co wkroczyla policje ktora badala czy rzekomo dziecko nie ma racji.! cholera nic nie mozna zrobic bo w tym kraju gowniarze moga dodac slowo wiecej i my rodzice-opiekuni SIEDZIMY! Jednak w naszym kraju szkola wspolpracuje z rodzicami a nie z dzieciakami ktorzy wykorzystuja nasze zakazy i przeksztalcaja je w abuse ! obecnie moja corka gdzie otworzy buzie mowi w jakim chorym domu zyje i ze to ja mam klopot nie ona.Wyegzekwowanie zmycia garow czy sprzatniecia pokoju graniczy z cudem bo ona nie potrafi ! a jej kolezanki brytyjki maja tak samo! wiesz nie denerwujmy sie moze to poprostu wiek kretynski ale sprobuj pojsc do szkoly pogadac z nauczycielem tam zasiegniesz pomoc ! oni tez potrafia pomoc sa social worker obserwujace dzieci i zachowania zwal odpowiedzialnosc na nich skoro same nie mozemy krzyknac i wydac nakazow naszym dzieciom..cholerny wiek i tyle !buntu lenistwa i chwytaniu najgorszych manier jakie moga zalapac! w Polsce czlowiek by wpieprzyl tak zeby na dupe nie siadl niestety tu nawet jak nie maja racji na dupe siadamy my przykre


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |