| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 14:12

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 mar 2010, o 21:47 
witam prosze o pomoc w sprawie prawa rodzinnego.przebywam w angli ja i moj syn jego ojciec rowniez tu jest wyprowadzam sie od niego chce zaczac nowe zycie lecz on chce nadal ingerowac w moje i syna zycie kuba ma 4 klatka, chce zlozyc pozew o rozwod w sadzie w polsce, lecz maz straszy m,nie ze zabieze mi dziecko tu ma wiecej do powiedzenia niz ja boje sie go opowiada tez ze zabroni mi wyjazdu do polski z dzieckiem a tam mamy dom i rodzine nie wiem co mam robic jak moge sie bronic czy tu naprawde prawo jwst takie ze zabrali by mi dziecko lub ,
przychylili by sie do jego zadania aby syn nie mkogl wrocic do polski prosze kogos o pomoc i rade blagam wrecz...czekam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 21 mar 2010, o 00:31 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Do poki maz ma prawa rodzicielskie jak najbardziej moze ingerowac w zycie dziecka - macie rowne prawa. Jak dlugo tu mieszkacie - moze rozwod mozna przeprowadzic tu. Co do dziecka jezeli nie dogadacie sie wspolnie to kwestia uregulowania opieki nad dzieckiem zajmie sie sad. Nie rozumiem Twojego rozumowania - dlaczego Twoj maz ma tu wiecej do powiedzenia nic Ty?? Dlaczego mieliby Ci zabrac dziecko - znecasz sie nad nim ?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 mar 2010, o 19:55 
alez skad ja mam bardzo dobra wiez z dzieckiem w sumie najlepsza ale to on mi mowi ze moze mi go zabrac ja nie wiem nic o prawie, boje sie ze moge go stracic, nie wiem gdzie mam wziasc rozwod nie wiem gdzie lepiej wydaje mi sie ze sad w polsce bardziej mnie zrozumie, ale pewnosci nie mam, nie chce zeby krzywdzil ktos mojego synka nie chce zeby przez to przechoedzil w sumie ojciec jego jak byl tu w angli a ja jeszcze w polsce to nie pomagal nam i nie interesowal sie nami, i wolalabym zeby dal mi swiety spokoj i ni chcial ingerowac w zycie moje i syna..po prostu nie chce zeby ktos zadecydowal o mnie tzn sad ze np mam zostac tu z dzieckiem bo maz sie nie zgadza zeby syn byl ze mna w polsce boje sie jakie mam szanse jak myslisz?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2010, o 09:01 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Nie oczekuj, ze maz powie cos z korzyscia dla Ciebie :) Niestety tak jest ten swiat ulozony, ze jak dwoje doroslych ludzi sie rozstaje to zawsze cierpia dzieci - nikt ich nie zapyta czego chcialby bo sa zbyt male na odpowiedzialne decyzje - pytanie tylko czy My jestesmy wystarczajaco dorosli na ich podejmowanie - smutne to. Rozumiem, ze jestes bezsilna ale pamietaj, ze to jest wciaz ojciec dziecka i ma takie same prawa jak Ty Ty chcesz miec malego przy sobie - On tez chcialby miec. Partner rozstaje sie z Toba nie z dzieckiem mowi tak dlatego, ze sam boi sie,ze go straci. Natomiast jest w wielkim bledzie jezeli twierdzi,ze w uk to On ma wieksze prawa do dziecka bo pracuje, zarabia. Ty tez mozesz syn ma 4 lata idz do pracy na ten czas kiedy maly jest w szkole. Nie chcesz aby ktos decydowal o Tobie i Twoim synu ...ale tak bedzie jezeli Wy sie nie dogadacie. Sad przede wszystkim patrzy na dobro dziecka dzieci male sa bardzo mocno zwiazane emocjonalnie z mamami dlatego w wiekszosci przypadkow opieke nad nimi powierza matkom - to, ze matka finansowo jest w gorszej kondycji niz ojciec nie ma wiekszego znaczenia - po to sa alimenty - i tu uprzedzam bardzo ciezko jest wyegzekwowac alimenty dla dzieci w Polsce od tatusiow z UK. Proponuje emocje odlozyc na bok usiasc z partnerem i porozmawiac spokojnie wybrac najlzejsza forme rozstania dla dziecka wlasnie. Nadmienie,ze jezeli chodzi o sama opieke nadz dzieckiem i alimenty to nie potrzebny do tego jest sad ( jezeli sami sie dogadacie )


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2010, o 19:57 
tak oczywiscie troche pociagnelas mnie na duchu tylko boje sie ze on mi nigdy niepozwoli wrocic z synem do polski?, ja nie chce tu zostawac na stale moze za rok bede chciala wrocic juz na stale do domu i co wtedy.. nie chce miec swiadomosci ze moj syn nie bedzie sie mogl zobaczyc z dziadkami i wogole z rodzina, nie wiem co robic z ta kwestia chcialabym zeby nie robil mi takich problemow i dal zytc swoim zyciem, ja nigdy kontaktow z synem mu nie ogranicze nawet jakbym byla w polsce zawsze moglby go odwiedzic w miare mozliwosci...czasami chcaialbym stad uciec razem z mkalym i zyc w polsce sama ja i syn mialabym swiadomosc ze maly bedzie zawsze ze mna...


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2011, o 01:03 
Pilnie potrzebuje pomocy !!!
Mam 14 letniego syna ktory się znęca psychicznie nad rodziną,wagaruje i ośmiesza nas rodzicow przy swoich kolegach.Potrafi manipulowac ludzmi z otoczenia udajac dziecko skrzywdzone zagubione, a przychodzac do domu wyrzywa się na czlonkach rodziny.
W 2009r. grudniu doprowadzil do tego ze ja i wówczas moj narzeczony a jego ,,ojczym ''zostalismy aresztowani na 48 godzin ,przez to ze moj syn 3 dni wczesniej zranil sobie reke w szkole a potem podczas naszej kłotni wykorzystał to rozdrapujac tą rane tak by leciala krew wybiegajac z domu poszedl do szkoly zlozyc zazalenie ze go z ojczymem pobiłam.Oczywiscie sprawa zostala oddalona z braku dowodów ale w kartotece juz istniejemy jako osoby aresztowane .Jestem bezradna chociaz raz w miesiacu musze wzywac policje bo syn sie awanturuje,czesto grozac mi ze mnie zabije .Boje sie klasc spac-ze obudze sie ktoregos dnia z nozem w ciele...i wtedy to dopiero policja i inne wladze zainteresuja sie na powaznie ta sytuacja jak dojdzie do jakiegos nieszczescia .Bo z tego co tutaj juz zdazylam zauwazyć prawo chroni tylko dzieci a rodzice sa zostawieni sami sobie z tym problemem.Prosze o pomoc w tej sprawie .Gdzie moge uzyskac jakoms pomoc .Pilnie


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lut 2011, o 01:10 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 lut 2011, o 01:05
Posty: 1
bezradna pisze:
Pilnie potrzebuje pomocy !!!
Mam 14 letniego syna ktory się znęca psychicznie nad rodziną,wagaruje i ośmiesza nas rodzicow przy swoich kolegach.Potrafi manipulowac ludzmi z otoczenia udajac dziecko skrzywdzone zagubione, a przychodzac do domu wyrzywa się na czlonkach rodziny.
W 2009r. grudniu doprowadzil do tego ze ja i wówczas moj narzeczony a jego ,,ojczym ''zostalismy aresztowani na 48 godzin ,przez to ze moj syn 3 dni wczesniej zranil sobie reke w szkole a potem podczas naszej kłotni wykorzystał to rozdrapujac tą rane tak by leciala krew wybiegajac z domu poszedl do szkoly zlozyc zazalenie ze go z ojczymem pobiłam.Oczywiscie sprawa zostala oddalona z braku dowodów ale w kartotece juz istniejemy jako osoby aresztowane .Jestem bezradna chociaz raz w miesiacu musze wzywac policje bo syn sie awanturuje,czesto grozac mi ze mnie zabije .Boje sie klasc spac-ze obudze sie ktoregos dnia z nozem w ciele...i wtedy to dopiero policja i inne wladze zainteresuja sie na powaznie ta sytuacja jak dojdzie do jakiegos nieszczescia .Bo z tego co tutaj juz zdazylam zauwazyć prawo chroni tylko dzieci a rodzice sa zostawieni sami sobie z tym problemem.Prosze o pomoc w tej sprawie .Gdzie moge uzyskac jakoms pomoc .Pilnie


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |