| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 07:20

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 8 lip 2010, o 11:15 
zamawiajac ich uslugi tracisz caly dzien na czekanie na nich i niedaj boze niech ci sie zachce do toalety albo bedziesz musial wyjsc z psem i miniesz sie z kurierem ktory nie dzwoni ani cie nie informuje jak przyjedzie ... (jedyna informacja to to ze masz czekac 8 godzin w domu i sie nie ruszac :lol: :lol: )
jak ci sie to zdarzy bul plac wiecej albo ci oddamy mniej niz zaplaciles ...
KPINA ... OSZUSTWO


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 31 gru 2010, o 00:55 
15 gru zostala wyslana do mnie paczka mamy 31 gru a jeszcze czekam,od 22 co dzien dzwonie a oni obiecuja ze dowioza ale tylko obiecuja i nic nie robia.Gdy zarzadalam zwrotu pieniedzy powiedzieli ze nie oddadza bo przesylka przez kuriera zostala odebrana a ze jeszcze nie dojechala pewnie zaskoczyla ich zima!!!Banda oszustow NIE POLECAM NIKOMU !!!!!WRECZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!OSUSCI!!!!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 maja 2011, o 17:56 
Wysłałem do High Wycombe paczkę ze sprzętem AGD, taki też produkt zadeklarowałem w liście przewozowym. Po kilku dniach dotarła paczka z połamanym sprzętem. Firma Polska Paczka umyła od tego ręce!!! Mam się zgłosić do przewoźnika. Dobrze że nie kazali mi szukać kierowcy. Kpina. Lepiej dopłacić i skorzystać z bardziej profesjonalnego kuriera.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2012, o 14:24 
paczki to chyba z samolotu bez spadachronu nad polske zrzucaja,,od roku kombinuje zeby zdobyc ich adres siedziby i wystrzelac złodzieji


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 sty 2013, o 12:14 
Z 3 lata temu - jeszcze mieszkając w PL zakupiliśmy z partnerem dość drogi sprzęt sportowy w UK. Jako, że zdarzało nam się korzystać wcześniej z usług tej firmy, tym razem tez postanowiliśmy tak zrobić.
Sprzedający dokładnie opisał nam paczkę - waga, wymiary, jak zapakowana itd itp.
Po czym, już po odbiorze paczki przez kuriera, została ona zawrócona do siedziby PP w UK. Po kilku kontaktach telefonicznych i mailowych, dowiedzieliśmy się, że:
a) paczka ważyła więcej niż 30kg i dlatego została zawrócona
b) musimy zapłacić koszty "nadbagażu", na które DPD wystawiła już PP fakturę
c) paczka jest w fatalnym stanie, niechlujnie spakowana i coś z niej wycieka

I teraz wyjaśnienie - wiedzieliśmy dokładnie co jest zawartością paczki i ile to waży - nie było mowy o tym, żeby to było cięższe niż 30kg, nawet z opakowaniem, które było częścią towaru (plastikowa skrzynia).
Na moją prośbę o pokazanie tej faktury z dpd, zostałam poinformowana, że nie mogą bo ochrona danych. Na moje pytania, że w takim razie skąd mam mieć pewność, że to jest faktycznie ta kwota a nie wymyślona przez nich - odpowiedzi brak.
I najlepsze - ponieważ wiedzieli, co jest zawartością (specyficzny sprzęt sportowy - nurkowy) - wiedzieli też (błędnie), że działa to pod wodą i że woda temu nie szkodzi - wlali więc do paczki wodę. Nie wiedzieli tylko, że sprzęt ma w sobie elektronikę i zalanie jej powoduje konieczność drogiej naprawy.
Co więcej - wygadali się, że paczkę otwarli mimo mojego wyraźnego pisemnego polecenia by tego nie robić.

I teraz wisienka - paczka w końcu do nas dotarła. Sprzęt na szczęście nie uszkodzony, chociaż cały mokry jakby dopiero co wyciągnięty z wody po nurkowaniu. Sprzęt na pewno był wysłany suchy - akurat tu wierzę sprzedającemu.

Po tym wszystkim spotkałam się ze znajomą po prawie i wyjaśniła mi, ze tak na prawdę to mogę się bujać.
Firma zarejestrowana w Anglii - więc jakiekolwiek sprawy musiałyby iść przed sąd angielski.

A właściciel firmy dobrze o tym wie - wielokrotnie w mailach, które wymienialiśmy podkreślał, że on jest po prestiżowym MBA w Anglii i zna prawo.

Czyli dobrze wie, że można mu naskoczyć.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |