| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 15:57 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, o 13:23
Posty: 5
Lokalizacja: zachodnio-pomorskie
napisalam jasno :roll: ale jak zawsze masz problem ze zrozumieniem tekstu :roll: wiec wyjasniam...tak blyszczysz znajomoscia regulaminu,zasad onet czatu itp a nie wiesz w jakim pokoju jestes operatorem -wiec jednak nie jestes wszechwiedzacy i nieomylny tak samo jak kazdy z nas :roll: i prosze nie pisz mi teraz tekstow typu-aha wiec przyznajesz sie pamelo ze nie jestes wszechwiedzaca i nieomylna :roll:
Poza tym dziwi mnie to ze skoro jestes operatorem to nie rozumiesz za co zostales wywalony-sam to powinienes wiedziec...i tym bardziej rozumiec...
Wiedziales(jako operator) ze nie podaje sie adresow stron a sam to zrobiles-wpisujac strone radyjka(piekary gwoli przypomnienia) wiec dalej sie bedziesz upieral ze nie lamiesz regulaminu?
Napisales co myslisz i zapoznalismy sie z twoja opinia.W kazdym razie onetgirl zostaje w pokoju poniewaz nie wyobrazam sobie naszego czatu bez jej pomocy ze wzgledu na wysoka liczbe czatusiow-szczegolnie wieczorem.
I nie wymagaj ode mnie zebym ci zdradzala zasady dzialania onetgirl-jesli chcesz je poznac to poszukaj gdzies danych na ten temat-bo widze ze nie masz zielonego pojecia o tym a jesli juz tak bardzo chcesz wiedziec to onetgirl tak samo sie loguje na czacie i tak samo na jej nick wchodzi jej wlasciciel w celu dokonania potrzebnych zmian w ustawieniach-stad info onetu ze uzytkownik onetgirl wlasnie rozmawia... :roll:
Pozdrawiam... :roll:

------------------------

UWAGA! Nadawanie „tylko na priv” lub tylko w pokoju prywatnym nie zwalnia z przestrzegania regulaminu!
a ten cytat dotyczy kamerek :roll: :roll: :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 16:21 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 lis 2004, o 23:23
Posty: 1
Lokalizacja: WARSZAWA
Witam użytkowników Naszego forum :)
Czytam sobie Wasze wypowiedzi i zastanawiam się, czy naprawdę, aż tak wielkim problemem jest zrozumienie jednej podstawowej zasady. Czat powinien służyć zabawie, poznawaniu ludzi, nawiązywaniu kontaktów, a czasem nawet prawdziwych przyjaźni. Smutne jest to, że dla grupy ludzi jest to pole do pokazania „jestem ponad”. Wchodzą, szukają zaczepki, sposobności, by w negatywny sposób odreagować swoja codzienność, zrobić zadymę w jakimś pokoju (nasz pokój nie jest w tym odosobniony). To właśnie po to, by zapobiegać takim sytuacjom, powstały funkcje opów oraz anioła stróża w „pomarańczowych pokojach” (stałych onetowskich). Natomiast w wielu pokojach dzikich oraz publicznych zaistniała ONETGIRL, którą ustawiono, by dbała o zachowanie pewnych zasad netykiety oraz po to, by odciążyć opków, którzy tak jak każdy inny użytkownik czata przychodzą porozmawiać ze znajomymi. Opcje onetgirl w większości pokrywają się zasadami ustalonymi przez onet, a także z zasadami ustalonymi przez właścicieli poszczególnych pokoi, w których funkcjonuje. Może nie jest ona doskonała, ale cały czas „uczy się”. Jest modyfikowana. Dodawane są do niej nowe funkcje. Opowiada kawały, ma wbudowane słowniki....może zamiast ciągle narzekać doceńmy pracę ludzi, którzy chcą zrobić coś, by było wszystkim Nam łatwiej i przyjemniej czatować :wink:
Zastanawiająca jest również zawziętość pewnych ludzi w walce z onetka, ale to póki co zostanie bez komentarza z mojej strony.......
Co do wypowiedzi Cider27 bardzo prosiłabym nie uogólniać opinii na temat wszystkich szeryfów tak jak my nie mierzymy jedną miarą wszystkich czatujących :)
Pozdrawiam v_KOKA_v :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 17:15 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 6 lut 2006, o 22:14
Posty: 7
Lokalizacja: Radzionków
Nie wiem czy mi sie zdaje to czy nie ale wy sami tez macie reklame w temacie reklamującą te stronkę tak ze proponuje najpierw samemu zacząc przestrzegac regilamin a potem wywalac z pokoju .Masz racje ze wpisałem stronkę z radia polskiego ale było to jednorazowe i za takie cos zaraz trzeba dac bane no ładnie ,wiesz rozumie Cie jak bym to robił co chwile i bys mi mówiła ze mam przestac a ja to bym dalej naporczywie robił .To samo wciskasz ludziom ze blokujesz im adresy ip a dobrze wiesz ze nie banujesz danego adresu tylko jakas czesc (przykład 85.198.208.xxx)i powiedz mi ilu czatowiczów ma ten sam poczatek ja jestem z sląska a inny z angli i ma ten sam początek co ja i nie moze wejsc na pokój bo jak wejdzie to zaraz jest wyzucany bo onetgirl go widzi ze to niby jestem ja ten co nabroił .Ale cóz kiedys wasze zachowanie i podejscie jakie macie do czatowiczów odbije sie na pokoju waszym i tak jak powiedziałem zostaniesz tam sama z onetgirl :)
Myslisz pamela ze na pokoju anglia bywa nawet około 100 userów to juz jest wszystko nie zapomnij ze Ci ludzie kiedys sie zdenerwują i odejdą do innego pokoju tam gdzie bedą mogli swobodnie porozmawiac a nie ze za jakies głupostwo będą wyzucani, tego zycze wszystkim czatującym zeby mogli swobodnie rozmawiac a nie ze za "witajjjjjjjjjjjjjjjj" bedą wyzucani tylko za uzywanie wulgarnych słów obrazanie i przeszkadzanie innym.Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 18:47 
Witam. Chcialem wyrazic swe niezadowolenie z niektorych opow znajdujacych sie w pokoju Anglia. Chodzi mi glownie o to, ze sa oni zbyt szybcy w wyrzucaniu ludzi z pokoju. Rozumiem ze pisanie duzymi literami czy ciagow takich samych znakow moze byc denerwujace, ale uwazam, ze loty powinny byc tylko dla takich osob, ktore robia to caly czas, pomimo ostrzezen. Przeciez moze sie zdarzyc, ze ktos po prostu sie zapomni. W koncu czlowiek jest tylko czlowiekiem. To tyle. Zegnam i zycze milej zabawy na chacie.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 18:51 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, o 13:23
Posty: 5
Lokalizacja: zachodnio-pomorskie
po pierwsze: w naszym pokoju mozna reklamowac tylko dwie stronki:
http://www.GBritain.net i http://www.radiomax.gbritain.net wiec nie lamie regulaminu podajac je :roll:
po drugie podales adres tamtego radyjka dwa razy a nie raz ale to szczegol i wcale nie z tego powodu dostales bana :roll:
pierwszy raz poleciales za flood bo zakonczyles wypowiedz wielokropkiem ktory normalnie sklada sie z 3 kropek a tu bylo 11(onetka jest do 10 tych samych znakow zaprogramowana) i to onetka cie wyprosila a ty wrociles z awantura ze zostales wywalony za nic :roll: rozumiem ze mogles o tym nie wiedziec ale zostales poinformowany o tym jak juz wrociles i do tej pory nie mozesz sie z tym pogodzic...
to nie my operatorzy uwzielismy sie na ciebie tylko ty od trzech dni walkujesz ten temat...nie docieraja do ciebie zadne argumenty wiec nasza dyskusja jest calkiem niepotrzebna i jest strata czasu dla nas wszystkich...
naprawde dziwi mnie twoje zachowanie ...moze to ze zostales wyproszony za flood to jest szok dla ciebie ale po tym fakcie nie zachowywales sie jak wzorowy czatujacy i to bedac operatorem w innym pokoju i znajac regulamin...wiec juz nic cie potem nie usprawiedliwia moim zdaniem...a my operatorzy wykazalismy sie duza cierpliwoscia do ciebie-do czasu :roll:
nie martw sie o naszych czatusiow-onetka jest z nami blisko pol roku i wszyscy sie juz do niej przyzwyczaili-bo przeciez nikt sie nie bedzie klocil z maszyna...
osobiscie uwazam ze powinienes sie zaczac przyzwyczajac do botow,mysle ze za jakis czas taki bocik bedzie w kazdym pokoiku tylko ze wtedy juz beda udoskonalone...
jakby nie bylo zaczelo sie od onetki a skonczylo na tym ze operatorzy w pokoju anglia sa beee :roll:
pozdrawiam...
uprzykrzyles mi zycie czatowe przez ostatnie dni i jakos nie mam do ciebie pretensji :roll: ,moze zmien ton troche bo pewnie jestes fajnym facetem :roll: ,zachowajmy odrobine klasy...moge sie zalozyc ze juz nie pamietales nawet za co zostales wyproszony...bynajmniej mam nadzieje ze opadlo ci troche napiecie :wink: pozdrawiam i zapraszam do naszego pokoju, 8) nie jestesmy pamietliwi ...zreszta to ty masz do nas ciagle pretensje a nie my do ciebie...jesli jestes w stanie pogodzic sie z obecnoscia onetki i regorystycznym przestrzeganiu przez nia regulaminu to zapraszam...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 paź 2006, o 16:56 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 lut 2005, o 12:45
Posty: 14
Lokalizacja: gorzow wlkp>rotterdam>londyn?
brak dystansu pana cidara i jako operatora leciutkiej zyczliwosci dla wspolplemiencow...sam oskonale zdaje sobie sprawe iz wielu jest tzw wyznawcow trolingu jak chociazby slynny globus na anglii ktory zmienil nick i dalej rozrabia...a to meczy niesamowicie operatorow ktorzy takze sa ludzmi i chca p[oza oczywistymi obowiazkami opa>takze porozmawiac i bawic sie<wiec jak sadze po to powstal onetgirl>
generalnie podsumowywujac onetgirl nie jest doskonala ale jest i bedzie jak sadze..zatem wiecej zyczliwosci i z przymorozeniem oka bawmy sie a nie udowadniajmy ..kto jest gora//mysli tylko gdzie ta gora
sam nie jestem>nie bylem swiety i przyjmujac do wiadomosci onetke...
zaprzestalem tysiecy buziakow..trudno//buu
:oops: musi mi wystarczyc jeden pamci 8)
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |