| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 12:14

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 mar 2006, o 12:38 
witam,

JUZ NIE DLUGO WYBIERAM SIE DO UK W ZAMIARZE PODJECIA STUDIOW. W ZWIAZKU Z POWYZSZYM MA KILKA PYTAN I MAM NADZIEJE ZE ZNACIE NA NIE ODPOWIEDZI:)

OTóż:

1. WYBIERAM SIE NA UNIVERSITY OF HERTFORDSHIRE ( HATFIELD ). CHCIALABYM ZACZERPNAC INFORMACJI CZY JEST TO W PELNI AKREDYTOWANA UCZELNIA. CZY WIECIE COS WIECEJ NA TEMAT JEJ REPUTACJI??

2. MAM WYKSZTAłCENIE WYZSZE LICENCJACKIE KIERUNEK NAUCZYCIEL JEZYKA ANGIELSKIEGO Z DYPLOMEM UNIWERSYTETU JAGIELLONSKIEGO I ZASTANAWIAM SIE CZY POSIADANIE TEGO PAPIERKA POMOZE MI W DOSTANIU SIE NA UCZELNIE BEZ EGZAMINU TOEFL LUB IELTS. POWIEM SZCZERZE ZE NIE BARDZO MAM CHECI WYDAWAC KOLEJNE PIENIADZE ZEBY UDOWADNIAC ZE ZNAM JEZYK:) NA POZIOMIE AKADEMICKIM. W KONCU 3 LATA STUDIOWAłAM TYLKO I WYłACZNIE PO ANGIELSKU.CZY WYSTARCZY PRZEDSTAWIC NA UCZELNI PRZETłUMACZONY DYPLOM Z KOLEGIUM JEZYKA ANGIELSKIEGO CZY JEDNAK MUSZE PODEJSC DO EGZAMINU JEZYKOWEGO??

3. KIERUNEK STUDIOW JAKIE WYBRAłAM TO E-COMMERCE (BA ), UCZELNIA WYMAGA SWIADECTWA DOJRZALOSCI NIE CHCA PRZEKłADU NA JEZYK ANGIELSKI, BO PODOBNO MAJA WZORNIKI NASZYCH DYPLOMOW. JEDNAK MAM PROBLEM PONIEWAZ ZDAWALAM STARA MATURE 4 LATA TEMU I NIE WIEM JAK PRZELICZYC SOBIE CZY MAM TE 180 PUNKTOW. CZY KTOS ORIENTUJE SIE SKAD SA WYLICZANE TE PUNKTY?? OGOLNIE Z OCEN NA SWIADECTWIE DOJRZALOSCI CZY BIORA POD UWAGE WYNIKI Z MATURY PISEMNEJ I USTNEJ?? CZY MAM SKORZYSTAC Z UCAS CZY MOGE PO PROSTU POJSC NA UCZELNIE Z PAPIERAMI I TAM JUZ MI WSZYSTKO POWIEDZA I PRZELICZA?? MAM Z TYM PROBLEM PONIEWAZ W INFORMATORZE TEJ UCZELNI ANI MRU MRU O POSTEPOWANIU KWALIFIKACYJNYM STUDENTOW Z UE CHOCIAZ TAKOWYCH PRZYJMUJA JAK WSZEDZIE.

4. CZY KTOS MA JAKIES INFORMACJE NA TEMAT STUDIOW PART-TIME?? JAK SIE TO ROZKłADA CZASOWO?? CZY JEST TO ODPOWIEDNIK NASZYCH STUDIOW ZAOCZNYCH CZY WIECZOROWYCH?? ILE GODZIN TYGODNIOWO MACIE NA STUDIACH PART- TIME A ILE NA FULL- TIME??

5. CZY NASZ DYPLOM LICENCJATA UPRAWNIA DO PODJECIA STUDIOW NA STUDIACH UZUPELNIAJACYCH MAGISTERSKICH?? ( MYSLE TEZ O UZUPELNIENIU SWOJEGO OBECNEGO KIERUNKU)

6. CZY CZESNE ZA STUDIA (POWIEDZMY 3000 FUNTOW NA STUDIACH DZIENNYCH ) OBEJMUJE TAKZE ACCOMODATION?? CZY JESLI TAK TO MOZNA ZREZYGNOWAC Z ZAKWATEROWANIA I CZESNE ZOSTANIE POMNIEJSZONE O KOSZTY MIESZKANIA??

SERDECZNIE DZIEKUJE ZA WSZELKIE ODPOWIEDZI

POZDRAWIAM
AGA


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 20 mar 2006, o 13:59 
Hej Aga,
1. http://education.guardian.co.uk/universityguide2004

2. Poszczegolne uczelnie sa w roznym stopniu 'elastyczne', na pewno warto sprobowac. Skontaktuj sie po prostu z uczelnia, z konkretna osoba odpowiedzialna za interesujacy Cie kurs. Head of Admissions (jakos tak sie to zazwyczaj nazywa) jest osoba ustalajaca wymagania - oni tez moga zgodzic sie na wyjatek. Generalnie tutaj jest tak, ze traktuja kandydatow bardzo indywidualnie, sa dosyc otwarci, jednym slowem - gadaj z nimi, mysle, ze masz duze szanse :).

4. Jest bardzo roznie; czasem bedzie to 6h co sobota, czasem 9h rozlozone na 3 dni w tygodniu - szukaj info o konkretnym kusie na ich stronce :).

5. Sa tacy, ktorym sie to udalo ;)

6. Znowu odsylam do info na stronie uniwerku (lub UCAS); jezeli nadal bedziesz miala watpliwosci to napisz/zadzwon do nich.

pozdrawiam


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 21 mar 2006, o 11:25 
Justynko

serdeczne dzieki:)

pozdrowionka

p.s. czekam na dalsze info od Was


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 21 mar 2006, o 12:35 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Jeśli planujesz studia w Wielkiej Brytanii, lub jesteś zagranicznym studentem w Wielkiej Brytanii, to strona może okazać ci się bardzo pomocna. Dzięki niej dowiesz się więcej o kolegiach, uniwersytetach i akredytowanych szkołach językowych, poznasz pieniądze i opłaty i odkryjesz jak wygląda życie w Wielkiej Brytanii. Education uk
Oprocz tego moze inne strony ci pomoga.

http://www.studyinbritain.com/

NARIC
Dowiesz się tutaj jak porównać kwalifikacje zdobyte poza Wielką Brytanią do kwalifikacji brytyjskich. Strony zatytułowane praca i nauka w Wielkiej Brytanii pomogą ci rozpocząć naukę i pracę. Znajdziesz tu także rady dotyczące angielskich testów językowych.

http://www.ukcosa.org.uk/ Przewodnik dla zagranicznych studentów pragnących rozpocząć naukę w Wielkiej Brytanii. Informacje na temat kosztów, wiz, pracy podczas nauki i wiele innych.

I JESZCZE JEDNA STRONA http://www.hotcourses.com/ Przeczytaj o zasadach finansowania i dowiedz się ile będzie cię to kosztowało. Studenci zza granicy także znajdą tu informacje dla siebie.
mAM NADZIEJE ,ZE CHOCIAZ TROSZKE TE STRONY CI POMOGA.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |