| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 10:34

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lis 2005, o 16:52 
Ja radze wszystkim zeby w ogole nie zaczynac studiow w Polsce, jesli juz zaczelas/ales, to mozesz rzucic smialo i przyjezdzac tutaj. Ja przyjechalam w zeszlym roku od razu po maturze. Stwierdzilam ze jak skoncze studia w Polsce to tak czy inaczej albo nie bede miala pracy albo bede zarabiac 1000zl, i to pewnie w najlepszym przypadku. Jestem tutaj juz poltora roku i niedawno zaczelam prace w biurze (mam wyksztalcenie srednie), zaliczylam juz egzaminy angielskie na poziomie 20-latka-angielski i matematyke i teraz robie kurs ksiegowosci. W przyszlym roku chce zaczac STAGE-kwalifikacje z ksiegowosci. To jest podobnie do studiow-trwa 3 lata, ale po tym nie mozna byc bezrobotnym. Na poczatku bylo ciezko, ale teraz nie zaluje. W Polsce nie mialabym nic a tutaj moge normalnie zyc, nie martwic sie o kazdy grosz. a nauka zalezy tylko od Ciebie, jak sa checi i ambicje to nic nie stoi na przeszkodzie.Wystarczy pobyc tu troche czasu zeby umiec sie porozumiec po angielsku, troche odwagi i reszta nalezy do Ciebie. Pozdrawiam. :wink:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 24 lis 2005, o 20:30 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 22 lis 2005, o 19:29
Posty: 4
Lokalizacja: Anglia
Mogłabyś napisać coś więcej o tych kusach, gdzie je robiłaś, ile taka przyjemność kosztuje i czy trudno było.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 26 sty 2006, o 13:14 
Beti:
zaliczyłaś te egzaminy przed pracą w biurze?
jakie dokładnie to egzaminy?
jaki koszt?
te 3 letnie a'la studia to jąką dokładnie noszą nazwe?

P.S Jak ktoś jest w temacie to prosiłbym o odpowiedź :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 6 lut 2006, o 22:37 
Tez mam problem taki jak zalika. Nie wiem czy lepiej sie przygotowac do wyjazdu i zajmie mi to tyle że akurat skoncze studia czy rzucic to wszystko bo papier inżyniera nie przyda mi sie ani tu ani w UK. Zreszta sytuacja i w domu i w szkole mi sie lubi zmieniac raz mysle ze jakos pojdzie a innym razem wchodze na to forum :D. Ale mysle że dałbym rade w Anglii, chodzi tylko co mi sie bardziej opłaca. Z jednej strony osoby ktore juz po maturze pozegnały polske a z drugiej ludzie z tytułem mgr i w sumie też wyjeżdzają hehe.

Nie no generalnie moje pytanie to kiedy uwazacie jest własciwy moment do wyjazdu, jakie trzeba miec "predyspozycje": jaka znajomośc języka, jak jechać to jakie papiery warto zdobyc jeszcze w polsce, ile kasy. Wiem że to zawiera całe to forum ale tak w skrócie pod kątem studenta. Dzięki


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 00:08 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
ja koncze studia i jestem strasznie wsciekla
pracy tu nie ebde miala a tam gdzie wyajde tez
nie
jedynie to robie bo jestem na ostatnim roku i juz wypada skonczyc
to mnie blokuje ze do lipca musze czekac z wyjazdem

gdybym miala cofnac czas
zaraz po maturze pojechalabym do Uk zeby sie nauczyc jezyka porpacowac i potem mzoe studia tam skocnzyc-lub jakis zawod zrobic


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 02:18 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 gru 2005, o 20:34
Posty: 112
Lokalizacja: Birmingham // Wa-wa
Dokładnie , popieram cofee
Z byle jakim angielskim i odrobiną doświadczenia bez trudu znajdziesz pracę prawie na całym świecie , a z nawet najlepszymi studiami polskimi masz tylko nikłą szansę na znalezienie dobrej pracy w Polsce.
Ale jeżeli ktoś ma możliwości do studiowania ,nawet jeżeli będzie to oznaczało wiele wyżeczeń ,powinien studiować zaraz po maturze później będzie za późno...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 7 lut 2006, o 09:13 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
ESQ wiesz...ja chyba sie rozleniwilam czy za duzo mam obowiazkow teraz wiec moze masz racje ze jak studiowac to po maturze tyle ze niektorzy dochodza do tego pozniej-dojrzewaja do studiowania :lol:
ja np teraz ucze sie. dla siebie a kiedys zeby wykuc i nic z tamych 4 lat nie pamietam :lol:

jednak nadal twierdze ze gdybym cofnela czas poejchalabym na 2 lata do Uk nauczyc sie ang, wrocilabym zrobic szkole 2-3lata-zawod- i praca tu lub tam
lub szkole bym podjela tam gdyby moj ang juz byl na takim poziomie ze moglabym studiowac zagranica


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |