| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 15:47

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2007, o 20:38 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
no ale z tego co mozna wywnioskowac to on nie za bardzo chcialby sie przyznac :) bo przeciez sam by sie skontaktowal.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 15 kwie 2007, o 12:31 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 1 lis 2006, o 20:32
Posty: 12
Lokalizacja: doncaster
chyba na to wychodzi,to bylo wczoraj do tej pory nie moge go zlapac,tez mi sie wydaje ze to on powinien sie ze mna skontaktowac,zostawic na aucie jakies swoje namiary itp,pewnie trzeba bedzie zawiadomic policje.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Pilne!!!
Post: 4 cze 2007, o 08:55 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 20 mar 2007, o 09:08
Posty: 6
Mam pytanie.Syn miał zaparkowane auto w GB na tablicach polskich przy kamerach.Ma pełne ubezpieczenie auta w Polsce OC AC.Siedząc w domu usłyszał straszny huk i wyleciał,okazało się ,że sprawca zniszczył dość poważnie samochód i zbiegł. Co w tej sytuacji ma zrobić?Jest młodym kierowcą i nie wiem czy mam się udać w Polsce do ubezpieczyciela i jaka jest procedura w Anglii? aby pokryć szkodę z AC,czy jest to możliwe?Czy może kamery zarejestrowały sprawcę,jak się tego dowiedzieć? dziękuję


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 4 cze 2007, o 08:59 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
W takiej sytulacji syn powinien wezwac policje, od nich powinien otrzymac protokol bo tylko na tej podstawie mozna ubiegac sie o jakie kolwiek odszkodowanie u polskiego ubezpieczyciela.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 4 cze 2007, o 20:10 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2006, o 13:37
Posty: 355
Lokalizacja: Bognor Regis
no co do wypadkow to juz mam doswiadczenie .. z 20 kwietnia 2007..
sprawa wygladala tak ... ze mialem auto ( calibre ) ktore sprzedalem a nasteonie kupilem ( prelude vtec'a ) i nie przelozylem auta na polisie ( moj bład i tyle co tu wiele gadac ) no wiec ubezpieczenie nie wazne, nastepnie policja orzekla ze wina byla moja .. no w sumie to za szybko jechalem no ale nie do tego daze. Ktos tam pytal co za top grozi .. no wiec sprawa sadowa nieunikniona. Dowalili mi 200 za 'niemanie' ubezpieczenia oraz 120 za careless driving ( tu maja racje bo troche szaleje, wiem glupota ale jakos juz tak mam ze lubie heh ) no wiec 320 plus koszta tralala 378 funtow :/ dla zainteresowanych heh sa 3 mozliwosci placenia
1. na miejscu w dniu skazania heh
2. w ciagu 14 dni ( karta, postal order etc itd itp )
3. zadzwonic na numer / napisac na adres podany na ulotce ze sie jest bidnym polakiem tyrakącym za 5,35 i ze prosi sie o rozlozenie na raty itp. bez problemu rozkladaja. Im wiecej sie nasciemnia jak Ci zle tym lepiej, wiem z doswiadczenia w odwoływaniu sie od mandatów - zawsze wychodze bez placenia :D:D No wiec nasciemnialem ze wlasnie prace stracilem i nie wiem nawet z czego rent zaplace a co dopiero kare i poprosilem o spłate w ratach i zebym mogl zacza spracac od 15 sierpnia. Wczesniej jade pic do polski wiec kasa sie przyda - logiczne. No i bez problemowo powiedzieli ze nia ma sprawy moze tak byc i rozlozyli mi po 30 funtow miesiecznie ( pewnie i tak splace szybciej ale nie w tym rzecz ) wiec jak ktos ma czas to niech napisze 1 strone A4 jak ciezko tyra za male pieniadze i sprawa zalatwiona.

POZDRAWIAM!!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 wrz 2008, o 16:09 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 21 cze 2007, o 12:45
Posty: 2
Lokalizacja: z Belchatowa
Ostatnio wracając z pracy ktoś uderzył w moje auto. Wyszedł starszy człowiek od którego wziąłem numer tel., nazwe firmy dla której jeździ, numery rej. i porobiłem zdjęcia przy okazji. następnie zadzwoniłem do mojej ubezpieczalni zgłosić ten fakt więc nazajutrz przyjechali po auto do naprawy. Po tygodniu z warsztatu zadzwoniła do mnie niemiła pani oznajmiając że auto jest zrobione, gotowe do odbioru i czy ja zapłace kartą kredytową czy debetową. No i tu sie zaczęło. spytalem dlaczego ja mam za to zaplacic skoro to nie byla moja wina itp. nastepnie zadzwonilem do mojej ubezpieczalni gdzie powiedziano mi że moge zapłacic samemu jeśli chce auto otrzymac szybciej a po upływie X czasu ubezpieczalnia wyśle mi czek. Czy to normalne? czy odzyskam pieniadze jesli ja zaplace. dzieki za odp.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 wrz 2008, o 17:40 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 lut 2008, o 02:02
Posty: 320
Bylem w takiej samej sytuacji rok temu. Lekko wgniotlem facetowi lewy przedni blotnik i nie mialem ubezpieczenia. Facet zglosil ze nie mialem ubezpieczenia i spowodowalem stluczke. Po pewnym czasie dostalem do wypelnienia formularz z Sadu. Wypelnilem go przyznajac sie do mojej winy. Dostalem kare ?300 a poszkodowanemu zaplacilem ?100 za naprawe.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |