| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 15:02

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 2 lis 2010, o 00:02 
gdyby ktos byl zainteresowany kupnem audi a4 2005 rocznik b7, diesel 2.0tdi, 140KM, kolor akoya silver, to 15 listopada 2010 bede nim wracal z uk do wroclawia. samochod bedzie mial wtedy ok. 70000 mil przebiegu (gwarantowany przebieg co jest do sprawdzenia na https://www.mycarcheck.com/, takze to ze jest bezwypadkowy - moge pokryc koszty sprawdzenia).
samochod wlasnie przeszedl bez zadnych problemow mot i ma pelna dokumentacje i ksiazke serwisowa ze stemplami audi - do weryfikacji w warsztatach audi (niekiedy nawet telefonicznie potwierdzaja to po podaniu rejestracji).
wyposazenie obejmuje pelny komputer, tempometr, sensory parkowania, itp. nigdy w nim nie palono, jest w b.dobrym stanie i ma pelna dokumentacje z serwisem w audi. wyposazenie ze sportowymi siedzeniami i zawieszeniem, etc.
posiadam go juz od ponad roku w uk i po przyjezdzie do polski moge go sprzedac za 30000zl. znam tez namiary do dobrego warsztatu w zgorzelcu, ktory przestawia kierownice za ok.2000zl, jesli ktos potrzebuje. cena nie podlega negocjacji. moj email to dundalk@wp.pl Jutro zrobie zdjecia, ktore moge na zyczenie przeslac emailem.

pozdrawiam,
Krzysiek


Ostatnio zmieniony 3 lis 2010, o 01:55 przez Damian, łącznie zmieniany 1 raz
Zapraszamy do tablicy ogłoszeń : http://www.gbritain.net/ogloszenia/


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 27 lis 2010, o 19:33 
hej ja mam pytanie bo nie wiem co mam zrobic ?bylem w angli i kupilem tam auto i wrocilem nim do polski?ale tak mi sie poukladalo ze juz nie wyjechaalem z powrotem i auto mam w polsce.Ale mam problem bo skonczylo mi sie ubezpieczenie i road tax i nie wiem co moge teraz zrobic ?w polsce nie mozna ubezpieczac auta. A boje sie ze moga mi dowalic za ubezpieczenie ze nie wycofalem i bede musial placic duze pieniadze ?czy moze mi ktos pomoc co moge zrobic? dziekuje


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 gru 2010, o 19:04 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 25 lip 2009, o 01:24
Posty: 23
Może zrób SORN. Ale bez ubezpieczenia nie będziesz mógł jeździć.

Samo ubezpieczenie i TAX możesz przez telefon lub internet wydłużyć. Natomiast problem może być z MOT - bo tego w Polsce nie zrobisz. Zwróć na to uwagę - by nie musieć na lawecie wracać.

Zawsze też możesz przerejestrować auto jeżeli chcesz je w PL zostawić na stałe - ale to wymaga przeróbki kierownicy - bo pewno masz ją po prawej. Jednak przy wartościowym aucie to może się opłacać.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 gru 2010, o 22:56 
mnie skonczylo sie angielskie ubezpieczenie,zrobilem polskie na rok,niektore firmy bez problemu to robia.mialem nawet stluczke nie z mojej winy,na polskim oc anglikiem,policja byla i nie bylo zadnych problemow.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 sty 2011, o 08:43 
witam mam jedno zasadnicze pytanie. czy jesli zakupie samochod w angli przyjadę nim do kraju i tym samochodem bede chciał poruszać sie po kraju przypuśćmy przez pół roku z kierownica po prawej to czy bede mogł jeżdzic na angielskim dowodzie rejestracyjnym. chodzi mi o to by przez pewien okres nie rejestrować samochodu w polsce. jakies do poł roku. czy jest taka mozliwość bym użytkował ten samochod w polsce na angielskim dowodzie rejestracyjnym. zaznaczam ze samochod byłby juz wyrejestrowany z anglii na eksport. prosze o szybka odpowiedz i z gory dziękuje


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 sty 2011, o 22:43 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 8 sty 2009, o 22:36
Posty: 43
mario1987 pisze:
"czy jest taka mozliwość bym użytkował ten samochod w polsce na angielskim dowodzie rejestracyjnym" a dalej "samochod byłby juz wyrejestrowany z anglii na eksport"

Jak pewnie się domyślasz, jedno wyklucza drugie, więc skąd miałaby się znaleźć taka możliwość? Wyrejestrowany = niezarejestrowany.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sty 2011, o 19:00 
Witam.
Ja mam jedno pytanie.
Otoz posiadam zakupiony samochod w Uk. Ubezpieczony do konca kwietnia, MOT oraz tax do lutego 2012.
Chcialbym wrocic tym samochodem do polski na okres 5-7 miesiecy.
Niestety nie stac mnie bedzie na oplacanie ubezpieczenia angielskiego przez okres pobytu w polsce.
Nasuwa sie takie pytanie, czy moglbym ubezpeiczyc ten samochod w polsce na wlansie ten okres 5-7 miesiecy?
Dziekuej z gory za odpowiedz.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |