| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 07:37

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 2 kwie 2008, o 21:31 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Po polsku moga mu nie przyjac - znam juz takie przypadki.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 5 kwie 2008, o 08:30 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 30 sty 2007, o 18:51
Posty: 333
zadzwon do firmy a pllan(nie wiem czy poprawnie to napisalem,ale wieczorkiem to sprawdze)popros o rozmowe z polskim konsultantem,on ci wynajdzie najlepsze ubezpieczenie,przedstaw znizki,nie przyznawaj sie ze masz jeszcze auto w polsce,popros o wplaty ratami i mysle ze bedziesz zadowolony

pozdrawiam matrix 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 kwie 2008, o 22:39 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 30 mar 2008, o 19:36
Posty: 16
Lokalizacja: Coventry, West Midlands
robinson pisze:
Ja bym sie z nimi juz nie bawił. Anuluj z nimi ubezp. Wejdź na jakąś porównywarke ubezpieczeń kup to co ci odpowiada. Na ogól nie sprawdzaja zniżek. Jak poprosza o udokumentowanie zniżk to wtedy wyslesz ale po polsku.

Szukałem w porównywarce i w Lloydsie było najtaniej.
Człowiek z Aplana mi powiedział, że w niektórych firmach nie wymagają potwierdzenia, ale jak coś się stanie, to na dostarczenie zniżek z Polski (przecież ich nie uznają z takich samych powodów) jest tydzień. Klops.

matrix684 pisze:
zadzwon do firmy a pllan(nie wiem czy poprawnie to napisalem,ale wieczorkiem to sprawdze)popros o rozmowe z polskim konsultantem,on ci wynajdzie najlepsze ubezpieczenie,przedstaw znizki,nie przyznawaj sie ze masz jeszcze auto w polsce,popros o wplaty ratami i mysle ze bedziesz zadowolony

pozdrawiam matrix 8)

Zrobiłem to na samym początku i powiedziałem, że mam ubezpieczony w Polsce samochód (bo musiałem to podać jako motyw, że mi nie uznali zniżek). Ubezpieczenie w najtańszej firmie wyszło ok 900 funtów na rok w ratach. Jakiś wpływ miały 2 mandaty za szybkość w Polsce w ciągu ostatnich 2 lat.
Dzisiaj jeszcze dostałem mandat w wysokości 70 funtów (jak zapłacę w ciągu 14 dni to połowę) za parkowanie w niedozwolonym miejscu.

Dzisiaj przyszedł mi list z Lloydsa, że skoro nie dostarczyłem wymaganych przez nich zniżek, to proponują mi dopłatę 527.10 funtów gotówką. Jeżeli w ciągu 10 dni (list został wysłany wczoraj) nie zadzwonię na podany numer, godząc się na ściągnięcie tych pieniędzy z konta, to anulują mi ubezpieczenie. Nie pasuje mi płacić znowu kilkaset funtów gotówką, więc mi to anulują. 476 + 527.10 to duża przesada.
Ostatecznie mogę pójść do Victora Ridgewella i zapłacić tam 856 funtów na rok w ratach. Nie wiem, może podam ojca (rok urodzenia 1949) jako współwłaściciela pojazdu, by mniej płacić. Jakie jego dane muszę mieć? Od kiedy ma prawo jazdy, numer prawa jazdy i dowodu osobistego?
Teraz nie wiem kiedy mi obecne ubezpieczenie anulują. Czy nastąpi to po 10 dniach od 22 kwietnia, czy może potrwa trochę dłużej, bo ma to wpływ na to jaką podam datę w kolejnej ubezpieczalni od kiedy chcę tam ubezpieczać samochód. Nie wiem też kiedy mi Lloyds wpłaci resztę z tych 475 funtów i ile tego będzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe






Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |