| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 11:38

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poszukiwania
Post: 9 lip 2005, o 17:50 
Dowiedziałam się o Waszej stronie internetowej. Man ogromną prośbę poszukuje mojego syna Marcina Bogusława z Dąbrowy Górniczej .
Jezeli państwo mozecie udzielić mi informacji , będę bardzo wdzięczna
Z poważaniem Zofia B

Proszę kierować infornacje na boguslaw16@wp.pl


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
 Tytuł:
Post: 9 lip 2005, o 18:32 
Admin
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2004, o 11:08
Posty: 158
Do Pani Zofii B:

Jesli bedziemy mieli jakies informacje na pewno damy znac.
Obecnie niewiele mozemy zrobic, ale badzmy dobrej mysli.
Mam nadzieje ze wszystko bedzie OK.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 sty 2006, o 11:24 
czesciowo prawda,czesciowo bzdury.W koranie jest napisane o uzywaniu przemocy i widze ,ze kolega nie ma zabardzo pojecia o tym czym jest Koran i wiara Muzulumanska.
Z trzymaniem lapy przez amerykancow na ziemi arabskiej to prawda,ale gdyby nie to podejrzewam ze demokracja nie bylaby stabilna.Wystarczy zobaczyc co te dzikusy robia i jak zyja,wiec wstrzymywanie dostaw lub manipulowanie nimi byloby to na pozadku dziennym.
Jest wiele za i wiele za nie,dlatego nie mozna powiedziec ,ze ci sa winni lub ci.
Jedno wiem napewno ,takie ludki jak my nie maja na to napewno wplywu i mozemy sie tylko modlic ,abysmy mogli jutro kupic naped do naszego samochodu lub o to by nas nie zabil wybuch bomby w restauracjii,metrze ,domu handlowym itp itd.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 1 mar 2006, o 16:17 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 8 gru 2005, o 01:41
Posty: 382
Lokalizacja: Sutton, Surrey
Liszu
Tak sie sklada ze pogladow na islam jest tyle ile jest osob. Problem z Islamem jest taki ze jest to religia ktora kazdy moze sobie zinterpretowac jak mu sie podoba i kazdy ma racje. Nie ma w niej zadnej struktory wewnetrznej, zadnej centralnej doktryny ktora pokierowala by wierzacymi, nie ma jednej osobistosci jak w religii chrzescijanskiej ktora wskazuje wierzacym droge.

Islam nie jest oczywiscie jedyna taka religia, jednak inne religie tego typu sa z zalozenia pacyfistyczne, np buddyzm czy hinduizm. Islam nie jest wcale pacyfistyczny, pomimo ze nie ma w koranie wezwan do przemocy, jednak przemoc w imie religii jest widziana jako uczynek chwalebny. Koran nakazuje wierzacym bronic wiary za wszelka cene, dodaj do tego fakt ze kazdy moze to sobie zinterpretowac jak chce i masz przepis na suicide bombers.

Oczywiscie ze USA (nie tylko ale glownie) ma potezne interesy na bliskim wschodzie i to na pewno zaostrza sytuacje jednak nie nalezy zwalac wszystkich problemow bliskiego wschodu na USA. Gdyby Iran nie poprosil USA o ochrone, byc moze Bin Laden rzadzilby teraz Iranem (podczas zamieszek na granicy z Irakiem, Bin Laden zaoferowal wsparcie dla Iranu, Iran jednak poprosil o ochrone wlasnie USA).

Warto sobie uswiadomic ze to ze jezdzisz samochodem, ze masz w domu prad, ze mozemy pogadac na internecie w duzej mierze jest zasluga taniej ropy z bliskiego wschodu. Jezeli masz ochote z tego wszystkiego zrezygnowac po to by grupa ludzi wierzaca doslownie we wszystko co jest napisane w jakiejs starej ksiazce poczula sie lepiej to swietnie. Ja i wiekszosc cywilizowanego swiata nie ma jednak zamiaru z tego wszystkiego zrezygnowac. Osobiscie mam nadzieje ze USA i ine kraje uprzemyslowione utrzymaja swoje wplywy na bliskim wschodzie do czasu az dostepne beda inne niezalezne od ropy i gazu zrodla energii.

Moje poglady sa byc moze strasznie cyniczne takim juz jestem strasznym cynikiem ale przynajmniej nie oszukuje samego siebie po to by poczuc sie lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 31 mar 2006, o 17:04 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2006, o 19:10
Posty: 10
Bylam w ten dzien w Londynie.Ale na szczescie popsol mi sie budzik w komorce i nie wstalam wczesnie,a mialam wyjsc do miasta.
Dzieki temu nie wyszlam,bo pewnie bym mogla sie znalesc blisko miejsca wypadku...brr.. :?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |