| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 10:23

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2005, o 09:42 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, o 16:47
Posty: 4165
Lokalizacja: Na PW prosze pisac tylko w sprawach zwiazanych z dzialaniem forum !
Drogi Gosciu :wink: niektore osoby sporadycznie uzywaja kompa no i internetu wiec nie dziwi mnie to ze nie potrafia sie odnalezc.Mnie to przeciez nic nie kosztuje i lubie pomagac innym :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 1 paź 2005, o 23:11 
Witam wszystkich zainteresowanych wyzywieniem sie w Londynie.
Podaje ceny niektorych art,spozywczych jakie dane mi bylo osobiscie kupowac. Za 1Funta : 3kg puszka ananasow w drobnych kawalkach, 3 litrowa zupa pomidorowa w puszce nadawala sie do spozycia w czasie wielkiego glodu i po uprzednim doprawieniu, 3 kg sloik ogorkow kiszonych, 1 kg odrzynkow po wyfiletowaniu (swierzego) lososia idealnie nadaje sie na zupe rybna i jeszcze mozna calkiem przyzwoite kawalki usmazyc, 0,5kg tabliczka CZEKOLADY, 800gr kruchych ciasteczek z nadzieniem, 17 szt ladnych i smacznych bananow, 1kg malych b.slodkich winogron, 5kg cebuli w worku, 8szt brzoskwin, 10szt moreli, 2 zolte melony, 2kg malych pomidorow, 8smacznych gruszek, 4puszki piwa w Sainsburym pic tylko w upalne dni jak nie ma zadnych innych napoi pod reka-pozostal duzy niesmak, 0,75l wina Lambrusko, w ubieglym tygodniu zostalem zaproszony przez b.mila i sympatyczna kobiete na obiad do restauracji prowadzonej przez "azjatow" byl szwedzki bufet do wyboru kilkanascie rodzajow mies od kurczakow przez wieprzowine, wolowine, owoce moza wraz z krabami, w kilkunastu smakach nie wspominajac o dodatkach warzywnych nie tylko ugotowanych lecz ze smakiem przyzadzonych, byl tez nieodzowny ryz i wiele innych rzeczy moglem nakladac do woli ile chcialem i podchodzic kilkakrotnie do bufetu, do dzis mile wspominam ten obiad i z niecierpliwoscia oczekuje na ten tydzien, a wszystko w cenie ; no jak myslicie ???????????????? nie uwiezycie ale moja znajoma zaplacila 10 funtow za nas dwoje. Zapraszam do wymiany doswiadczen kulinarnych oraz podzielenia sie z rodakami wlasnymi spostrzezeniami i atrakcyjnymi cenowo zakupami. Pozdrawiam. :shock:


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 10 sty 2006, o 19:41 
Początkujący użytkownik
Początkujący użytkownik

Rejestracja: 10 sty 2006, o 16:24
Posty: 34
[quote="ALA"]
    MIESZKAM W ANGLI A DOKLADNIE W BEDFORD OD MAJA ZESZLEGO ROKU W MAJU DOSTALAM PRACE W AGENCJI PO TRZECH MIESIACACH DOSTALAM UMOWE NA 3 MIESIACE A POZNIEJ JUZ NA CZAS NIEOKRESLONY UCZE SIE W BEDFORD COLLAGE JEZYKA ANGIELSKIEGO W CZERWCU MAM EGZAMIN ESOL WYNAJMUJE WRAZ Z MEZEM MIESZKANIE OGOLNIE ZJE NAM SIE BARDZO DOBRZE ROK TEMU ZARYZYKOWALISMY I SIE OPLACILO ESLI MACIE JAKIES PYTANIA CHETNIE SLUZE POMOCA
[/quote
A jak u Was było ze znajomością języka?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 11 sty 2006, o 18:05 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lis 2005, o 15:02
Posty: 502
Lokalizacja: Walia - Polska
wlasnie ja tez sie o to martwie..ja znam jezyk, maz nie zna
jedno z nas bedzie musialo w dzieckiem byc w domku wiec nie mam pojecia jakie mamy szanse...ale kto je ma..duzo ludzi jedzie w ciemno...i ryzykuje, my sie bardzo boimy, bo ryzykujemy zycie dziecka naszego :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 sty 2006, o 00:53 
Ja uczę się angielskiego już jakiś czas, jednak będąc w Polsce wciąż mi się wydaje, że to za mało. Planujemy jednak z mężem i dwójką dzieci 12 i 4 lata wyjazd na stałe do UK. Mam nadzieję, że jednak nam się uda, bo w Polsce już chyba nie ma na co liczyć.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 13 sty 2006, o 09:56 
Odnośnie znajomości angielskiego za wszelkie informacje bede wdzięczny tutaj

http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=1067

i mam pytanie. Wiekszość miejsc o których piszecie tutaj to małe miejscowści. Okazuje sie że wcale nie jest tak żę duży moze wiecej. Ja myślałem o Birmingham to chyba drugie co do wielkośći miasto w uk. Jeszcze może Liverpool, Sheffield, na forum Leeds.pl tak super o swoim mieście polacy też sie nie wypowiadają a to też spore miasto. To ja już nie wiem. Raczej najchętniej podjąłbym prace jako barman, mieszkał w kawalerce sam a wtedy nie bede wracał myślami do Polski.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 15 sty 2006, o 15:58 
Zasłużony użytkownik
Zasłużony użytkownik

Rejestracja: 9 paź 2005, o 21:53
Posty: 672
Lokalizacja: YO26
coffee pisze:
... my sie bardzo boimy, bo ryzykujemy zycie dziecka naszego :evil:

Boże, Kawka, nie takim tragicznym tonem, bo wpadnę w depresję :?

... a co powiesz na to, że ja mam nie jedno, ale troje dzieci, i jakoś wszystkie żyją :!: A przyjeżdżając tu nie znałem nikogo, nie miałem nagranej pracy ani mieszkania, ani nawet wiadomości z forum takiego jak to, bo nie mogłem sobie pozwolić na komputer ani internet...


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241

Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eNiemcy.com | eSzkocja.com | eLondyn.com | Madryt.net |
Sklepy RAJ PREZENTÓW: | Sklep1.RajPrezentow.pl | Sklep2.RajPrezentow.pl | Sklep3.RajPrezentow.pl | Sklep DRAPACZKI: | Drapaczki.pl |
IDEALNE STRONY - Strony internetowe i sklepy: | IdealneStrony.pl |