| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 10:30

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 31 gru 2007, o 12:13 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 31 gru 2007, o 10:49
Posty: 1
sa pisze:
http://www.trans-voyager.go3.pl/kontakt.html korzystałam i jestem zadowolona.Taką paczuszke bedziesz musiała sama odebrac na Viktorii,ja przesyłałam komputer to dowieżli do domu.Firma jest w każdą sobote w Londynie.1 funt za 1 kg i chyba 4 funty za dowóz do domu, nie pamietam bo płaci odbierajacy. :!:

Ja też kiedyś z tej firmy byłam zadowolona, polecałam ją znajomym ale teraz się to zmieniło.
19.XII.2007 była nadana paczka do Londynu_w Londynie paczke otrzymałam w porządku jednoczesnie podałam paczke do Polski,paczka składała sie z dwóch paczek zlepionych razem do siebie, wszędzie były czytelne adresy.Opłacałam obie paczki, należała mi się reszta,gdy kierowca zamknął drzwi myslałam,że poszedł do samochodu po reszte, niestety odjechał widocznie bez mojej wiedzy reszte potraktował jako napiwek./liczyłam,że może rozliczy sie w Polsce/
Do Polski nie dotarła 1 paczka/była tam drukarka HP na prezent/
Przy odbiorze paczki od razu zważłyłam paczke przy kierowcy bo wydawała się lekka w/g wpisanej wagi przez firme./Wiedziałam,że paczka nadana ma mieć 22 kg_było 15 kg
Natychmiast z Polski i Londynu interweniowalismy_rezultat,stracilismy masę pieniedzy na telefon, ciągłe inne odpowiedzi.
Podobno paczka się znalazła w innym mieście, miała byc dziś, wreszcie powiedziano mi,że będzie w piatek_ czy bedzie nie wiem,już im nie wierze.
Firma sie powiększyła, widać nie ogarniają juz wszystkiego.
-------------------------------
Jeżeli nadajecie paczkę:
1. Rób dokładny spis co wkładasz do paczki
2. Nadając i odbierając paczkę sprawdź wagę
3.Upominaj się od razu o reszte
4.Bierz pokwitowanie o nadaniu paczki z zaznaczoną wagą i wartością


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 18 cze 2012, o 16:19 
Wysyłka paczek z PL do UK - firma kurierska FEDEX

paczka 1kG - 40zł
20KG - 95zł


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 maja 2014, o 13:18 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 maja 2014, o 13:12
Posty: 2
Witam wszystkich. :)

Przepraszam za odkopanie tematu, ale w sumie po co zakładać nowy, skoro jest podobny.

Mianowicie chciałbym się zapytać szanowne towrzystwo na wyspach, czy ktoś z Was miał doczynienia z firmą AIN Kurier? Szukam jakiejś firmy kurierskiej, która nawiąże ze mną stałą współpracę w wysyłkach na wyspy i zbieram opinie na ten temat.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2014, o 09:09 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 12 maja 2014, o 13:12
Posty: 2
Na prawdę nikt?

No cóż. epaka.pl . Znalazłem jeszcze coś takiego. Może ktoś z nimi miał doczynienia?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 paź 2014, o 20:47 
Ja uważam, że niezależnie od wielkości paczki warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy kurierskiej, dlatego polecam ci http://globport.com Ceny są tutaj przyzwoite, a przede wszystkim nie masz stresów i nie zastanawiasz się, czy przesyłka dojdzie, czy nie.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 lis 2014, o 17:46 
Fajna firma kurierska, z której usług korzystam to Speedpack.
Dostarczają przesyłki na czas i w całości.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 9 cze 2017, o 13:10 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 9 cze 2017, o 13:09
Posty: 3
Odświeżam temat! Aktualnie ktory z kurierów ma najepsze ceny na miedzynarodowe przesylki?


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |