| Home Forum Classifieds Gallery Chat room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - forum - Londyn, Anglia, Szkocja, Wielka Brytania
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 18:12

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 mar 2013, o 16:31 
nie rozumiem o co tyle szumu....pracuje u nich od roku i nikt mnie z niczym nie oszukał...zapewniają darmowe mieszkanie i na tym moge zaoszędzic sporo kasy , mam tyle godzin ile chcę, za paliwo zwracają wiec nieprawda ze nie płaca za przejechane mile... kontrakt podpisałam juz w polsce przed wyjazdem,
ale oczywiscie nie kazdemu sie dogodzi.....
Do zobaczenia w UK :)


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent reklamowy

 Tytuł: Linki sponsorowane:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Anglia - Szkocja - Irlandia - Polska

Góra
Post: 19 mar 2013, o 16:32 
Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Sama pracuję dla CBU od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Godziny pracy są ustalane z góry i nigdy nie zdarza się, aby firma "wykorzystywała" pracownika, a za paliwo zawsze dostawałąm pełny zwrot kosztów. Warunki mieszkaniowe ok, a co do zwalniania z pracy, nie zdarza się to z błachych powodów jak odmówienie pracy u jakiegoś klienta z powodow osobistych... Wyrazanie takich skrajnych, bezpodstawnych opinii jak Twoja jest dla mnie bezsensowne ..


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 mar 2013, o 16:35 
jazzwink pisze:
Przed podjeciem jakiejkolwiek pracy czyta sie uwaznie UMOWE, a nie polega na stronie www czy rozmowie kwalifikacyjnej. A jesli w umowie jest zapisane, ze oni oplacaja koszty pobytu, a mimo to sciagaja to z wyplaty - masz otwarta droge do odzyskania bezprawnie potraconych pieniedzy.
Z kolei jesli w umowie jest, ze ty za to placisz - no coz, podpisujac ja zgodzilas sie na warunki pracy.

Ag


dokładnie tak...


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 mar 2013, o 16:42 
Pracowałam dla Care By Us prawie 2 lata i jestem zaskoczona negatywnymi opiniami, jednak myślę, że zawsze znajdze się ktoś, kto będzie narzekał, to kwestia mentalności oraz nastawienia do pracy i ludzi. Jeśli ktoś uczciwie pracuje, wywiązuje się z obowiązków oraz jest pozytywnie nastawiony do pracy i ludzi z którym pracuje, to wsparcie będzie miał "z każdej strony". Jeśli ktoś jedzie tylko po to aby zarobić i nic nie robić, pobalować, traktować podopieczych, współpracowników przedmiotowo w takiej firmie się nie sprawdzi, będzie sfrustrowany i będzie wyładowywał te emocje na innych i szukał problemów, a potem pisał negatywne opinie o innych bez odrobiny samokrytyki. Dokładne przeczytanie warunków umowy to podstawa, ja przed wyjazdem dokładnie przeczytałam warunki, dopytałam, gdy miałam wątpliwości i potem nie było niejasności. Firmę oraz pracę polecam - ale nie dla każdego, gdyż nie każdy jest stworzony do takiej pracy, także lepiej dobrze przemyśleć i zaplanować taki wyjazd wcześniej a nie na siłę za wszelką cenę. Powodzenia! Również osobom niezadowolonym, aby odnalazły swoje powołanie w innej pracy.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 mar 2013, o 19:52 
calkiem spoko, chetnie bym worcila do nich do uk, bo w polsce niema pracy....a firma jest ok.= i dziewczyny z ktroymi mieszkalam byly fajne.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 mar 2013, o 15:27 
jula pisze:
Witam,
w temacie od dawna nie było nowych postów, dlatego prosiłabym osoby, które współpracowały z tą firmą o nowe wypowiedzi. Firma niedługo organizuje spotkanie rekrutacyjne w Polsce i mam obawy czy pojechać na tą rozmowę... bardzo proszę o informacje. Dziękuję z góry! Jeśli ktoś chce to proszę pisać na priv.


Odpow. dla Juli
Z powyzszej tresci wynika, ze jestes gotowa podjac prace za granica. To nastawienie na czekajace Cie zmiany jest sprawa wyjsciowa. Jesli chodzi o prace w Care By Us radze po pierwsze przeczytac uwaznie zawartosc strony internetowej carebyus.com (nie powinno stanowic to problemu jeśli faktycznie znasz j. angielski w stopniu co najmniej dobrym). Kolejny krok to kontakt z przedstawicielem firmy w Polsce. Z perspektywy ponad trzech lat oceniam ten kontakt na piatka z plusem gdyz umozliwil mi wjazd do Anglii wprost na trening i plynne rozpoczecie pracy w CBU jako live-in opiekun.
Dodam, ze jesli jestes osoba odpowiedzialna, zyczliwa, dyspozycyjna, cierpliwa i latwo przystosowujesz się do zmieniajacych się warunkow – to nie powinno być problemu z praca i zachowaniem jej ciaglosci.
Jak wiadomo, mozesz napotkac rozne trudnosci – ale pewne jest to, ze wlasciciele Care By Us cenia sobie wspolprace z Polakami. I wreszcie temat zwiazany z terminowoscia wyplat, czy sprawa urlopow – bez zastrzezen.

Zycze powodzenia !
M.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 kwie 2013, o 18:39 
Ja nie mam zastrzeżeń do Care by Us, wyjechałam przez polską agencję, bylam na spotkaniu rekrutacyjnym i odrazu dostałam kontrakt...praca ciężka - jak zawsze w opiece ale wdzięcznosc i uśmiech osob starszych wynagradza wszystko...
powodzenia!


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Raj prezentow



Tanie bilety promowe



cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

Informacje o Portalu  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2017 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone |  
ISSN 1898-9241





Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |