| Home Forum Classifieds Gallery Chat Room Articles Download Recommend Advertise About Us Contact
GBritain.net - wiadomosci, informacje, forum , ogloszenia, Wielka Brytania
GBritain.net - miejsce spotkań Polaków w Wielkiej Brytanii Szukaj na GBritain.net
Serwisy główne
Strona główna
Wiadomości
Artykuły
Ogłoszenia
Forum
Czat room
Kalendarium
Galeria zdjęć
Pobieralnia
Słownik PL-EN
Wyszukiwarka
Reklama
Odszkodowania w Anglii, Szkocji, Irlandii - 100% należnego odszkodowania

Odszkodowania za wypadek w Anglii i Irlandii

Jeżeli miałeś wypadek w Anglii, Szkocji lub Irlandii wyślij zgłoszenie!

Dowiesz się, czy masz prawo do odszkodowania za wypadek w Anglii.

  • oferujemy pomoc angielskiej kancelarii adwokackiej wyspecjalizowanej w dochodzeniu odszkodowań w Anglii i Szkocji
  • "no win no fee" - Klient, poszkodowany w wypadku w Anglii i Szkocji nie ponosi kosztów prowadzenia sprawy, 100% odszkodowania, bez potrąceń i ukrytych kosztów
  • zapewniamy profesjonalną polskojęzyczną obsługę
  • pomagamy w uzyskaniu sprawiedliwego odszkodowania po wypadku w Anglii, w pełni pokrywającego doznane straty i obrażenia fizyczne.

Zapoznaj się z ofertą:

Odszkodowania w Anglii i Szkocji

Osoby poszkodowane w wypadkach w Anglii mogą liczyć na naszą pomoc przy ocenie zasadności roszczeń, a w przypadku zlecenia sprawy - profesjonalną obsługę roszczenia do momentu uzyskania odszkodowania za wypadek. Pomagamy poszkodowanym w wypadkach drogowych i wypadkach przy pracy w UK.

Wypadek przy pracy w Anglii, Walii

Wypadki przy pracy w Anglii mają niejednokrotnie przebieg równie tragiczny co wypadki komunikacyjne. Bywają w konsekwencjach dużo cięższe niż wypadki motocyklowe. Poszkodowani przy pracy w fabrykach czy na budowach, doznają urazów, które mogą na stałe wykluczyć ich z możliwości zarobkowania. Wypadki przy pracy w Anglii prowadzą do inwalidztwa lub choroby zawodowej (np. azbestoza lub pylica). Na obrażenia w czasie pracy narażeni są przede wszystkim pracownicy przemysłowi (hal produkcyjnych, przemysłu ciężkiego). Niejednokrotnie pracują oni w bardzo ciężkich warunkach przy użyciu skomplikowanej aparatury i narzędzi, których wadliwe działanie może doprowadzić do ciężkich urazów. O odszkodowanie mogą ubiegać się osoby, które doznały urazów na skutek zaniedbań pracodawcy w zakresie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wypadek drogowy, samochodowy w Anglii

W wypadkach komunikacyjnych w UK (Anglii, Szkocji) giną lub doznają dotkliwych obrażeń kierowcy pojazdów, pasażerowie, piesi, cykliści i motocykliści. Doznając obrażeń fizycznych poszkodowani zmuszeni są często do przerwania pracy, podjęcia długotrwałego leczenia oraz zakupu lekarstw i środków opatrunkowych. Wszystko to powoduje, iż doznają szeregu strat, które z pewnością nie miałyby miejsca gdyby nie doszło do wypadku. Z naszą pomocą poszkodowani mogą liczyć na pełen zwrot poniesionych kosztów oraz 100% odszkodowania.

Odszkodowania w Irlandii

Poszkodowani w wypadkach w Irlandii (wypadek przy pracy lub wypadek drogowy, komunikacyjny w Irlandii) mogą starać się o odszkodowanie od osoby (pracodawcy) odpowiedzialnej za powstanie szkody lub od jej ubezpieczyciela. Podobnie jak w innych krajach, tak również w Irlandii, poszkodowani w wypadkach mają możliwość uzyskania pełnej rekompensaty od sprawcy szkody.

Wypadek przy pracy w Irlandii

Gdy doznałeś szkody w czasie pracy na budowie, na farmie, w fabryce. Gdy wypadek spowodowany był zaniedbaniami pracodawcy lub innego pracownika, gdy powierzone narzędzia pracy były niesprawne. O odszkodowanie możesz ubiegać się również, gdy nie otrzymałeś należytego przeszkolenia do obsługi maszyn lub nie przydzielono Ci odzieży ochronnej (kasku, googli, rękawic czy butów ochronnych).

Wypadek drogowy (komunikacyjny) w Irlandii

Poszkodowani, którzy doznali obrażeń fizycznych nie z własnej winy mogą ubiegać się o odszkodowanie. Poszkodowani mają prawo do ubiegania się o pełen zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, utracone dochody czy odszkodowanie za doznane urazy fizyczne i psychiczne.

Odszkodowania w Szkocji

Jeżeli miałeś wypadek drogowy lub wypadek przy pracy w Szkocji, który spowodował obrażenia fizyczne, powinieneś rozważyć możliwość starania się o odszkodowanie. Poszkodowani w wypadkach w Szkocji mają szansę na uzyskanie części odszkodowania nawet w przypadku gdy w części są odpowiedzialni za doznane obrażenia.

O odszkodowanie za udział w wypadku drogowym w Szkocji mogą ubiegać się poszkodowani pasażerowie pojazdów (również pojazdu sprawcy wypadku), kierowcy, którzy nie są winni powstania szkody, rowerzyści i piesi potrąceni przez pojazdy, motocykliści.

Miałeś wypadek! Wypełnij formularz!
Miejsce wypadku :
Rodzaj wypadku :
Imię i Nazwisko :
Numer telefonu :
Adres e-mail :
Opis wypadku :


O portalu  |  Prywatność  |  Napisali o nas  |  Partnerzy  |  Polecaj nas  |  Faq  |  Rss Współpraca  |  Reklama  |  Kontakt / Redakcja
© 2004 - 2024 www.GBritain.net - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone  |  ISSN 1898-9241   |   [polityka cookies]